خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق بين مردان بازنشسته و شاغل تفاوتي در ميزان افسردگي ديده مي شود يا خير

دانلود تحقیق بين مردان بازنشسته و شاغل تفاوتي در ميزان افسردگي ديده مي شود يا خير

دانلود رایگان دانلود تحقیق بين مردان بازنشسته و شاغل تفاوتي در ميزان افسردگي ديده مي شود يا خير ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق بين مردان بازنشسته و شاغل تفاوتي در ميزان افسردگي ديده مي شود يا خير “را از yahoo-market دانلود نمایید.


چكيده تحقيق : هدف از اين تحقيق آن است كه به اين پرسش پاسخي داده شود : كه آيا بين مردان بازنشسته و شاغل تفاوتي در ميزان افسردگي ديده مي شود يا خير ؟ فرضيه تحقيق :به اين صورت مطرح شده است : ميزان افسردگي در مردان بازنشسته ،‌از ميزان افسردگي در مردان شاغل ، بيشتر است . جامعه آماري در مورد پژوهش عبارت است : از تحقيق روي ۶۰ نفر (۳۰ نفر شاغل و ۳۰ نفر بازنشسته) كه با استفاده از روش نمونه گيري كه در دسترس است ، اين انتخاب صورت گرفته است كه در شهر نظرآباد زندگي مي كنند . براي اندازه گيري ميزان افسردگي ، افراد مورد مطالعه از آزمون يك استفاده شده است . براي تجزيه و تحليل از فرمول t استفاده شد ، كه معني دار بودن تفاوت افسردگي دو گروه مورد بررسي قرار گيرد . نتيجه بدست آنده از فرمول t ، فرضيه تحقيق را تاييد كرد و نتيجه گرفته شد ، كه ميزان افسردگي در مردان بازنشسته ، به علت بيكاري بيشتر از افراد شاغ …

این محصول “دانلود تحقیق بين مردان بازنشسته و شاغل تفاوتي در ميزان افسردگي ديده مي شود يا خير  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلودتحقیق درمورد تفاوت تبادل فرهنگ با تهاجم فرهنگي

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلودتحقیق درمورد تفاوت تبادل فرهنگ با تهاجم فرهنگي ، این محصول" دانلودتحقیق درمورد تفاوت تبادل فرهنگ با تهاجم فرهنگي "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *