خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق تعليم و تربيت از ديدگاه امام خميني (ره)

دانلود تحقیق تعليم و تربيت از ديدگاه امام خميني (ره)

دانلود رایگان دانلود تحقیق تعليم و تربيت از ديدگاه امام خميني (ره) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق تعليم و تربيت از ديدگاه امام خميني (ره) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


تحقیق تعليم و تربيت از ديدگاه امام خميني (ره) در ۱۰ صفحه با فرمت ورد شامل بخش های زیر می باشد: چکیده تعلیم و تربیت در کلام امام خمینی ( ره ) مبانی تربیتی چیست ؟    انسان شناسی حضرت امام خمینی (ره) اصول تعلیم و تربیت از دیدگاه امام خمینی ( ره ) اما صورت های آن گوناگون روشهای تعلیم و تربیت . نتیجه گیری         چکیده : چنانچه تربیت اسلامی در بین ملت ما محقق بشود و همه قشرها اسلامی بشوند ، آسیب دیگری در این ملت محقق پیدا نخواهد کرد .                                  امام خمینی ( ره ) در تعلیم و تربیت اسلامی نقطه آغاز تعلیم و تربیت ، انسان است . و هدف نهایی تربیت، شکوفایی استعدادها و کیفیات  نظری به منظور تقرب به کمال مطلوب خداست که بایستی محور همه برنامه ها و اقدامات تربیتی قرار گیرد . بنابراین ما پرورش یافتگان وارث انبیاء هستیم و سابقه درخشان فرهنگی داریم ، جاده زندگی مان از کمربندی …

این محصول “دانلود تحقیق تعليم و تربيت از ديدگاه امام خميني (ره)  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد بابا طاهر عريان۲۰ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد بابا طاهر عريان20 ص ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد بابا طاهر عريان20 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *