خانه / علوم پزشکی / دانلود تحقیق خلاصه ای از نشریات مشهور جهانی درباره گیاه درمانی

دانلود تحقیق خلاصه ای از نشریات مشهور جهانی درباره گیاه درمانی

دانلود رایگان دانلود تحقیق خلاصه ای از نشریات مشهور جهانی درباره گیاه درمانی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق خلاصه ای از نشریات مشهور جهانی درباره گیاه درمانی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


۱- سازمان بهداشت جهانی( (who تاکید نموده است که شاید۸۰ درصد از ۴۰۰۰ میلیون سکنه دنیا برای مراقبت های اولیه بهداشتی primary heaith cares) ) ترجیح می دهند که عصاره های گیاهان و یا ماده موثر آنها را مصرف نمایند (مجله سازمان بهداشت جهانی ، ژوئیه ۱۹۷۸ )   2- اکنون در چین و ژاپن توجه مخصوصی نسبت به تهیه داروهای گیاهی مبذول داشته اند (مجله سازمان بهداشت جهانی ، ژوئیه ۱۹۷۸ )   3- مواد  شیمیایی داروها به انسان صدماتی زده و اثرات نا مطلوبی به بار آورده است و همین امر باعث شده است که مردم از آنها روی گردان شده و به طرف داروهای گیاهی علاقه بیشتر نشان دهند . و بدین جهت کارخانجات دارویی تلاش خود را صرف تهیه داروهای گیاهی نموده اند . (مجله سازمان بهداشت جهانی ،ژوئیه ۷۸ )   4- گرایش مردم آلمان به طب گیاهی روز به روز شدت می یابد ،به گونه ای که از هر دو آلمانی یک نفر از این علم …

این محصول “دانلود تحقیق خلاصه ای از نشریات مشهور جهانی درباره گیاه درمانی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت اهمیت تغذیه در بارداری – ۴۳ اسلاید

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود پاورپوینت اهمیت تغذیه در بارداری - 43 اسلاید ، این محصول" دانلود پاورپوینت اهمیت تغذیه در بارداری - 43 اسلاید "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *