خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق درمورد آداب لباس پوشیدن مردان وزنان مسلمان

دانلود تحقیق درمورد آداب لباس پوشیدن مردان وزنان مسلمان

دانلود رایگان دانلود تحقیق درمورد آداب لباس پوشیدن مردان وزنان مسلمان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق درمورد آداب لباس پوشیدن مردان وزنان مسلمان “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۳   یک روز پیامبر صلى الله علیه و سلم که با یارانش نشسته بود، به آنان سفارش نمود که: (“لا یدخل الجنة من كان فی قلبه مثقال ذرة من كبر”. فقال رجل: إن الرجل یحب أن یكون ثوبه حسنًا ونعله حسنة.) یعنی: «آنکه در دلش به اندازه ی ذره ای کبر باشد، داخل بهشت نمی شود. کسی گفت: شخصی دوست می دارد که جامه اش و کفشش نیکو باشد! رسول خدا صلى الله علیه و سلم بدینگونه برایش توضیح داد که آراستگی ظاهر و زیبایی لباس در دین اسلام امری پسندیده و نیکو می باشد و جزو تکبر محسوب نمی شود و فرمود: (إن الله جمیل یحب الجمال. الكِبْرُ بطر الحق (إی إنكاره) وغمط الناس (أی احتقارهم)) یعنی: «خداوند زیبا است و زیبائی را دوست می دارد. کبر سرکشی در برابر حق و حقیر شمردن مردم است.» مسلمان می داند که لباس های وی نعمتی از جانب خداوند متعال می باشد تا بواسطه ی آن عورت های خویش را پوشانده و از گرما و سرما محفوظ بمانند، خداوند می فرماید: {وجعل لكم سرابیل تقیكم الحر} یعنی: «براى شما تن‏پوشهایى مقرر كرده كه …

این محصول “دانلود تحقیق درمورد آداب لباس پوشیدن مردان وزنان مسلمان  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلودتحقیق درمورد تفاوت تبادل فرهنگ با تهاجم فرهنگي

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلودتحقیق درمورد تفاوت تبادل فرهنگ با تهاجم فرهنگي ، این محصول" دانلودتحقیق درمورد تفاوت تبادل فرهنگ با تهاجم فرهنگي "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *