خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق درمورد بریلیوم (عنصری شیمیایی)

دانلود تحقیق درمورد بریلیوم (عنصری شیمیایی)

دانلود رایگان دانلود تحقیق درمورد بریلیوم (عنصری شیمیایی) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق درمورد بریلیوم (عنصری شیمیایی) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۲   بریلیم بریلیوم عنصری شیمیایی با عدد اتمی ۴ و نماد Be است. خواص بریلیم عنصری است فلزی با عدد اتمی ۴ در گروه IIA و دوره دوم جدول تناوبی جای دارد. جرم اتمی آن ۹٫۰۱۲۱ و ظرفیت آن ۲ است. ایزتوپ پایدار ندارد. در طبیعت به صورت بریل که یکی از سنگ‌های گرانبهاست ، یافت می‌شود. مشخصات فلزی است سخت، شکننده، به رنگ سفید خاکستری، دارای جرم حجمی ۱٫۸۵ و نقطه ذوب ۱۲۸۰ است. در اسید ها(به جز اسید نیتریک) و قلیاها محلول است. دربرابر عمل اکسایش در دماهای معمولی مقاوم است. رسانایی گرمایی و ظرفیت گرمایی آن زیاد است. سبک‌ترین فلز شناخته می‌شود. جوشکاری و زردجوش آن مشکل است. نسبت به اشعه ایکس بسیار خوب نفوذپزیر است. محل کشف بریل، کانی بریلیم، عمدتاْ در آفریقای جنوبی ، زیمباوه ، برزیل ، آرژانتین و هندوستان یافت می‌شود. منابع اصلی آن آمریکاست در کانادا نیز یافت می‌شود. بسیارسمی است. این فقط قسمتی از متن مقاله است . جهت دریافت کل متن مقاله ، لطفا آن را خریداری نمایید …

این محصول “دانلود تحقیق درمورد بریلیوم (عنصری شیمیایی)  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد مديريت ماشينهاي راه‌سازي ۲۱ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق در مورد مديريت ماشينهاي راه‌سازي 21 ص ، این محصول" تحقیق در مورد مديريت ماشينهاي راه‌سازي 21 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *