خانه / علوم پایه / دانلود تحقیق درمورد تاثیر عضله سازی بر متابولیسم

دانلود تحقیق درمورد تاثیر عضله سازی بر متابولیسم

دانلود رایگان دانلود تحقیق درمورد تاثیر عضله سازی بر متابولیسم ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق درمورد تاثیر عضله سازی بر متابولیسم “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۱۱   نکاتی در مورد تاثیر عضله سازی بر متابولیسم طبق گفته های آدام زیکرمن، ۶ کیلو عضله خالص، در ماه ۱۰،۰۰۰ کالری بیشتر میسوزاند. زیکرمن همچنین می گوید که این شش کیلو عضله به اندازه ۲۵ مایل دویدن در هفته یا ۲۵ جلسه تمرین ایروبیک شدید در ماه کالری می سوزاند. احتمالاً ادعاهای مشابهی مثل این را که عضله برای حفظ خود حتی در خواب یا وقتی ساکن پشت میز نشسته اید، مقدار زیادی کالری سوزی می کند را شنیده اید. گفته می شود که به ازای هر کیلو عضله جدید، بدن شما چیزی درحدود ۱۲۰ کالری در روز بیشتر می سوزاند. وقتی ۳ کیلو عضله تازه به بدنتان اضافه می کنید، خواهید دید که اتوماتیک وار، ۳۶۰ کالری بیشتر سوزانده و چیزی درحدود ۲۰ کیلو چربی در سال کم می کنید. وقتی عضله اضافه می کنید، متابولیسم شما در اوقات استراحت (تعداد کالری هایی که بدنتان در هنگام استراحت می سوزاند) بالا می رود. اما، این افزایش بسیار کمتر از عدد ۱۰۰-۵۰ کالری است که می بینید نوشته است. پس این عدد ۱۰۰-۵۰ کالری از کجا می آید؟ نمی دانم، به ن …

این محصول “دانلود تحقیق درمورد تاثیر عضله سازی بر متابولیسم  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پروژه ارزيابي ميزان توليد داروي دسفرال از سويه استرپتومايسس پيلوسوس به روش بيولوژيك. doc

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پروژه ارزيابي ميزان توليد داروي دسفرال از سويه استرپتومايسس پيلوسوس به روش بيولوژيك. doc ، این محصول" پروژه ارزيابي ميزان توليد داروي دسفرال از سويه استرپتومايسس پيلوسوس به روش بيولوژيك. doc "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *