خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق درمورد راه های پی بردن به فرصت های کسب وکار

دانلود تحقیق درمورد راه های پی بردن به فرصت های کسب وکار

دانلود رایگان دانلود تحقیق درمورد راه های پی بردن به فرصت های کسب وکار ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق درمورد راه های پی بردن به فرصت های کسب وکار “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۷   از چه راه هایی می توان به فرصت های کسب وکار پی برد یكی از بزرگترین اشتباهاتی كه بعضی از افراد در هنگام ایجاد یك كسب و كار مرتكب می شوند این است كه آنها ابتدا یك محصول را انتخاب می كنند و سپس به دنبال پیدا كردن یك بازار مناسب برای آن می‌گردند! اگر شما نیز برای شروع كسب و كار خود از این روش استفاده كرده اید همینجا بایستید و از راهی كه آمده اید برگردید! افراد باهوش روش دیگری را انتخاب می كنند. آنها ابتدا یك بازار مناسب را انتخاب كرده و سپس محصولی را عرضه می‌كنند كه مردم به دنبال آن هستند. به عبارت دیگر آنها ابتدا فرصتهای مناسب را شناسایی می كنند و پس از شناخت فرصت بلافاصله در جهت آن فرصت اقدام به كسب و كار می نمایند. باید ببینید مردم چه می خواهند، به چه چیزهایی نیاز دارند و نیازهای فعلی آنها چیست. سپس مطابق با نیازهای آنها محصول خود را ارائه دهید. اگر شما زیرك باشید بازاری را انتخاب می كنید كه مردم آماده خرید محصولات آن بازار باشند. نیازهای مردم باعث ایجاد خواسته هایی در آنها …

این محصول “دانلود تحقیق درمورد راه های پی بردن به فرصت های کسب وکار  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله ركود اقتصادي زنگ خطرتوسعه ۳۱ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله ركود اقتصادي زنگ خطرتوسعه 31 ص ، این محصول" مقاله ركود اقتصادي زنگ خطرتوسعه 31 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *