خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق درمورد نقش و جايگاه ويژه كارآفرينان در روند توسعه و رشد اقتصادي

دانلود تحقیق درمورد نقش و جايگاه ويژه كارآفرينان در روند توسعه و رشد اقتصادي

دانلود رایگان دانلود تحقیق درمورد نقش و جايگاه ويژه كارآفرينان در روند توسعه و رشد اقتصادي ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق درمورد نقش و جايگاه ويژه كارآفرينان در روند توسعه و رشد اقتصادي “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۱۱   به دليل نقش و جايگاه ويژه كارآفرينان در روند توسعه و رشد اقتصادي، بسياري از دولتها در كشورهاي توسعه يافته و درحال توسعه تلاش مي كنند بــا حداكثر امكانات و بهره برداري از دستاوردهاي تحقيقاتي، شمار هرچه بيشتري از جامعه را كه داراي ويژگيهاي كارآفريني هستند به آموزش در جهت كارآفريني و فعاليتهاي كارآفرينانه تشويق و هدايت كنند(دارياني ,۱۳۸۰). كارآفرينان با مهارتي كه در تشخيص فرصتها و موقعيتها و ايجاد حركت در جهت توسعه اين موقعيتها دارند، پيشگامان حقيقي تغيير در اقتصاد و تحولات اجتماعي محسوب مي شوند. آنها تصديق مي كنند كه موفقيت و بقاء درچشم اندازهاي برخواسته از فردا، نيازمند چالاكي، قوه ابتكاروخلاقيت است. علاوه براين كارآفريني به ريسك پذيري،نوآوري وكنش كارآفرينانه هم نيازدارد. براساس نظريات اقتصادي و تجارب حاصله دراقتصادهاي روبه رشد، كارآفرينان موتورمحركه توسعه ورشداقتصادي محسوب مي شوند وبالطبع اشتغال­زايي يكي از رهاوردهاي مهم كارآفريني است(احمدي ,۱۳۸۳).     &nbs …

این محصول “دانلود تحقیق درمورد نقش و جايگاه ويژه كارآفرينان در روند توسعه و رشد اقتصادي  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان ، این محصول" دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *