خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق در مورد آيين‌نامه راهنمايي و رانندگي

دانلود تحقیق در مورد آيين‌نامه راهنمايي و رانندگي

دانلود رایگان دانلود تحقیق در مورد آيين‌نامه راهنمايي و رانندگي ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق در مورد آيين‌نامه راهنمايي و رانندگي “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۲۵   آيين‌نامه راهنمايي و رانندگي فصل اول – تعريف‌ها ماده ۱- اصطلاحاتي كه در اين آيين‌نامه‌، دستورالعمل‌ها و پيوست‌مربوط به كار رفته اند، داراي معــاني‌مشروح زير مي‌باشند: ۱ ـ آزادراه‌: آزادراه به راهي گفته مي‌شود كه حداقل داراي دو خط اتومبيل رو و يك شانه حداقل به عرض سه متر براي‌هر طرف رفت و برگشت بوده و دو طرف آن به نحوي محصور بوده و در تمام طول آزادراه از هم كاملامجزاباشد و ارتباط آنها با هم تنها به وسيله راه‌هاي فرعي كه از زير يا بالاي آزادراه عبور كند تأمين شود و هيچ راه‌ديگري آن را قطع نكند. ۲ـ ابطال گواهي‌نامه‌: سلب اعتبار قانوني گواهي‌نامه رانندگي‌. 3ـ اتومبيل‌: هرنوع خودرو كه لااقل داراي دو چرخ در جلو و دو چرخ ديگر در عقب بوده و براي حمل بار يا انسان به‌كار رود. ۴ـ اتومبيل آموزشي‌: خودرويي است كه براي آموزش رانندگي اختصاص داده شده و بايد داراي دو پدال كلاچ و دو پدال ترمز،دو آيينه&zw …

این محصول “دانلود تحقیق در مورد آيين‌نامه راهنمايي و رانندگي  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله کامل درباره تجارت جهان

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله کامل درباره تجارت جهان ، این محصول" دانلود مقاله کامل درباره تجارت جهان "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *