خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق در مورد تاثير تواناسازي كاركنان بر امنيت شغلي

دانلود تحقیق در مورد تاثير تواناسازي كاركنان بر امنيت شغلي

دانلود رایگان دانلود تحقیق در مورد تاثير تواناسازي كاركنان بر امنيت شغلي ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق در مورد تاثير تواناسازي كاركنان بر امنيت شغلي “را از yahoo-market دانلود نمایید.


دانلود تحقیق در مورد تاثير تواناسازي كاركنان بر امنيت شغلي  فرمت فایل: ورد تعداد صفحات: ۲۵         چكيده: در دنياي امروز امنيت شغلي بدين معنا كاربرد دارد كه به جاي وابستگي افراد به سازمان بايستي سازمان‌ها به افراد وابسته باشند و اين گرو آن است كه سازمان‌ها بستر لازم را فراهم كنند تا كاركنان از ابعاد مختلف توانمند گردند. در سازمانهاي عصر حاضر ديگر رسمي شدن و استخدام ثابت تضمين كننده امنيت شغلي نيست ، بلكه كارآيي ، تخصصي ، بالندگي و نوآوري و مولفه‌هايي از اين قبيل هستند كه امنيت شغلي كاركنان را تامين مي كنند. در اين تحقيق به دنبال پاسخ دادن به اين سوالات هستيم كه تاثير توانا سازي مهارتي كاركنان بر بعد ذهني امنيت شغلي چگونه است و اولويت مهارتهاي ذكر شده از نظر ميزان تاثير بر بعد ذهني امنيت شغلي كدام است؟ در اين تحقيق سازمان اقتصادي كوثر به عنوان جامعه‌ آماري در نظر گرفته شد و تجزيه و تحليل داده‌ها و اطلاعات در دو سطح آمار توصيفي و استنباطي صورت گرفت و بر اساس نتايج فرضيات فرعي پيشنهاداتي ارائه گرديد. واژگان كليدي: تواناسازي ، مهارت ش …

این محصول “دانلود تحقیق در مورد تاثير تواناسازي كاركنان بر امنيت شغلي  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب ، این محصول" مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *