خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق روش هاي مرمت و نگهداري راههاي آسفالت شده ، پل ها و وسايل كنترل ترافيك

دانلود تحقیق روش هاي مرمت و نگهداري راههاي آسفالت شده ، پل ها و وسايل كنترل ترافيك

دانلود رایگان دانلود تحقیق روش هاي مرمت و نگهداري راههاي آسفالت شده ، پل ها و وسايل كنترل ترافيك ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق روش هاي مرمت و نگهداري راههاي آسفالت شده ، پل ها و وسايل كنترل ترافيك “را از yahoo-market دانلود نمایید.


بطور کلی انواع خرابی ها به دو دسته تقسیم می شوند. الف) خرابی های بنیادیب) خرابی های سطحی خرابی های بنیادی به علت عدم قدرت باربری کافی بستر راه و صدمه های وارد شده اتفاق می افتد.خرابی های سطحی به علت ناهمواری زیاد سطح جاده ، بهره برداری از مسیر راه را با اشکال مواجه می کند.تشخیص نوع خرابی راه بسیار مهم است چرا که عمل مرمت و بهسازی راه بر اساس تشخیص نوع خرابی انجام می شود. ترکها:ترکهای موزائیکی (پوست ماری – سوسماری) این نوع ترک ها که در تکه های نسبتا کوچک چند ضلعی ظاهر می شوند به دلیل شبیه بودن به پشت سوسمار به این نام خوانده می شود و با تکرار بارگذاری وسعت آنها افزایش می یابدعوامل بوجود آورنده این ترکها عبارت اند از:۱)تغییر شکل بیش از حد لایه ها در اثر بارگذاری ۲) خستگی بیش از حد لایه ها روش مرمت : اگر ترک خوردگی موضعی باشد با استفاده از وصله عمیق آن را تعمیرمی کنیم. اگر ترک خوردگی منطقه وسیعی را پوشانده باشد برای تقویت آن باید از یک لایه روکش آسفالتی با ضخامت مناسب استفاده کرد       شامل ۷۰ صفحه Word به همراه مستندات تصاویر …

این محصول “دانلود تحقیق روش هاي مرمت و نگهداري راههاي آسفالت شده ، پل ها و وسايل كنترل ترافيك  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره بررسی خواص دیزل گازوئیل

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره بررسی خواص دیزل گازوئیل ، این محصول" پاورپوینت درباره بررسی خواص دیزل گازوئیل "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *