خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق شناسايي موانع بكارگيري تجارت الكترونيكي (EC) در ايران

دانلود تحقیق شناسايي موانع بكارگيري تجارت الكترونيكي (EC) در ايران

دانلود رایگان دانلود تحقیق شناسايي موانع بكارگيري تجارت الكترونيكي (EC) در ايران ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق شناسايي موانع بكارگيري تجارت الكترونيكي (EC) در ايران “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  تعداد صفحات : ۲۱ صفحه      –      قالب بندی :  word                             چكيده:   بحث EC بحث روز اقتصاد جهاني است و هر كشوري كه توجه لازم را به EC (تجارت الكترونيك) نداشته باشد از گردونة رقابت جهاني عقب مي افتد. يكي از مراحل اصلي برنامه ريزي EC، شناخت موانع آن مي باشد. در اين راستا در اين مقاله و پژوهش به شناسايي موانع تجارت الكترونيك در ايران پرداخته مي شود. داده هاي لازم براي شناسايي موانع از جامعه آماري متخصصان دست اندر كار در اين زمينه در ايران از طريق پرسشنامه جمع آوري گرديد. نتايج تحقيق نشان مي دهد كه موانع بكارگيري EC در ايران به ترتيب اولويت عبارتند از: مشكلات و موانع بازرگاني و گمركي، مشكلات مربوط به پرداختهاي اينترنتي و الكترونيكي، مشكلات و موانع آموزشي و فرهنگي و رفتاري، مشكل اينترنت، مشكلات حقوقي و قانوني و امنيتي،مشكلات و موانع فني و زير ساختاري و سخت افزاري، مشكلات مالي و نرم افزار …

این محصول “دانلود تحقیق شناسايي موانع بكارگيري تجارت الكترونيكي (EC) در ايران  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب ، این محصول" مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *