خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق مباني فقهي و حقوقي اعتبار شهادت زنان در اثبات دعاوي

دانلود تحقیق مباني فقهي و حقوقي اعتبار شهادت زنان در اثبات دعاوي

دانلود رایگان دانلود تحقیق مباني فقهي و حقوقي اعتبار شهادت زنان در اثبات دعاوي ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق مباني فقهي و حقوقي اعتبار شهادت زنان در اثبات دعاوي “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: مباني فقهي و حقوقي اعتبار شهادت زنان در اثبات دعاوي فرمت فایل : word( قابل ویرایش)تعداد صفحات: ۶۳ این مقاله درمورد مباني فقهي و حقوقي اعتبار شهادت زنان در اثبات دعاوي می باشد. خلاصه آنچه در مقاله مباني فقهي و حقوقي اعتبار شهادت زنان در اثبات دعاوي می خوانید :حكمت نابرابر بودن شهادت زن و مرد الف ـ ممنوع بودن كنكاش در فلسفه احكام در اين زمينه نظراتي وجود دارد. برخي معتقدند كه اصولاً نبايد دنبال حكمت و علت احكام و مقررات شرعي برآمد؛ تكليف و وظيفه ما اين است كه از روي ادله شرعي حكم خدا را به دست بياوريم. ولي دستيابي به فلسفه و حكمت احكام، نه وظيفه است و نه در خيلي از موارد در توان و قدرت ماست. همين كه از طريق كتاب و سنت، حكم شريعت به دست آمد، بايد به آن حكم گردن نهاد و نبايد در مقام تشخيص فلسفه و حكمت و توجيه آن حكم برآمد[۶]. ممكن است حكم الهي مبتني بر حكمت‌هاي خفيه‌اي باشد كه براي انسان قابل درك نباشد. ابن عربي صاحب كتاب «احكام القرآن» در ذيل آيه ۲۸۲ سوره بقره و با توجه به طرح اشكالي در مورد عبارت «ان تضل احديهما فت …

این محصول “دانلود تحقیق مباني فقهي و حقوقي اعتبار شهادت زنان در اثبات دعاوي  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

اقدام پژوهی تقویت رعایت بهداشت مدرسه

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، اقدام پژوهی تقویت رعایت بهداشت مدرسه ، این محصول" اقدام پژوهی تقویت رعایت بهداشت مدرسه "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *