خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق مدیر اسلامی کیست و مدیریت اسلامی چیست؟

دانلود تحقیق مدیر اسلامی کیست و مدیریت اسلامی چیست؟

دانلود رایگان دانلود تحقیق مدیر اسلامی کیست و مدیریت اسلامی چیست؟ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق مدیر اسلامی کیست و مدیریت اسلامی چیست؟ “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: مدیر اسلامی کیست و مدیریت اسلامی چیست؟ فرمت فایل : word( قابل ویرایش)تعداد صفحات: ۱۰ این مقاله درمورد مدیر اسلامی کیست و مدیریت اسلامی چیست؟ می باشد. خلاصه آنچه در مقاله مدیر اسلامی کیست و مدیریت اسلامی چیست؟ می خوانید :● ویژگی های اخلاقی مدیر اسلامی ۱) ارتباط با خدا: اخلاق مدیر اسلامی باید در مسیر تقرب به خدا قرار گیرد که در این صورت هدف مدیریت اسلامی خدمت به خلق خدا خواهد بود که عمده ترین راه تقرب به خدا انجام فریضه دینی نماز است که نقش محوری در مدیریت دارد و بهترین وسیله ای است که یک مدیر را از لغزشگاهها حفظ خواهد کرد و به مدیریت در کاهش فساد‏، و اداره جامعه کمک خواهد نمود. ۲) نگرش اسلامی: یعنی مدیر، مدیریت را امانتی سنگین بداند که از طرف مردم به او واگذار شده است که در این صورت هیچ گاه به بیت المال تعدی و تجاوز نخواهد نمود. ۳) مشورت خواستن از مردم: یک مدیر باید بدون مشورت کردن، تصمیم نگیرد اما در این خصوص باید به این نکته توجه داشته باشد که با افراد جاهل، دروغگو‏، بخیل، ترسو، حریص، منافق و دورو، تنبل و ناتوان و کسی که رازنگه دار …

این محصول “دانلود تحقیق مدیر اسلامی کیست و مدیریت اسلامی چیست؟  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی ۳۵ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی 35 ص ، این محصول" دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی 35 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *