خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق مکانیزه کردن سیستم انبار رنگ الوان خراسان

دانلود تحقیق مکانیزه کردن سیستم انبار رنگ الوان خراسان

دانلود رایگان دانلود تحقیق مکانیزه کردن سیستم انبار رنگ الوان خراسان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق مکانیزه کردن سیستم انبار رنگ الوان خراسان “را از yahoo-market دانلود نمایید.


مقدمه:هدف پیاده سازی سیستم انبارداری می باشد. که در این پروژه بخش انبار تجهیزات سالن رنگ برای پیاده سازی انتخاب شده اند.پس از تحلیل سیستم موجود متوجه شدیم بخش ها به صورت جداگانه مکانیزه هستند، لذا در نظر گرفتیم سیستم به صورت کاملا دستی کار می کند.مشکلات زیر را برای آن تصور کردیم:۱٫سرعت کم.۲٫عدم اطمینان از صحت انتقال و جریان اطلاعات در سیستم.۳٫نبودن هماهنگی و ارتباط لازم در بین بخش ها.۴٫ هدر رفتن هزینه و زمان.  لذا در ادامه کار بر آن شدیم که با پیاده سازی سیستم انبارداری مکانیزه مشکلات را بر طرف کنیم.وسیر مکانیزه زیر را برای آن مطرح کنیم :  در بخش مدارک مربوط به اجناس انبارو انتقال آنها به خارج و داخل انبار سایت سئوالی که بدواً با آن روبرو هستیم این است که چگونه باید این حجم عظیم اطلاعات را به کامپیوتر داده و اصولاً کدام یک از اقلام اطلاعاتی می تواند دارای ارزش ثبتی باشد . این البته موضوعی است که نیاز به بحث و بررسی دارد. مراحل اصلی این فرایند شامل موارد زیر است : (۱ شناخت : این شناخت معمولاًتوسط مصاحبه با افراد که معمولاً از مدیران شروع می شود صورت می گردد . ابتدا بر اساس فرم …

این محصول “دانلود تحقیق مکانیزه کردن سیستم انبار رنگ الوان خراسان  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره طراحی موج شکن های سکویی شکل پذیر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره طراحی موج شکن های سکویی شکل پذیر ، این محصول" پاورپوینت درباره طراحی موج شکن های سکویی شکل پذیر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *