خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد اختلاس، رشا و ارتشا

دانلود تحقیق کامل درمورد اختلاس، رشا و ارتشا

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد اختلاس، رشا و ارتشا ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق کامل درمورد اختلاس، رشا و ارتشا “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۲۵ فهرست و توضیحات: مقدمه مواد ۵۹۸ الي ۶۰۶ اختلاس رشا و ارتشا منابع و ماخذ   مقدمه در سالهاي اخير حقوق جزا دستخوش التهابات و بحران‌هاي گوناگوني شده و ناديده انگاشتن شكست سنگين مجازاتها در برخورد با بزه و بزهكاران و شدت روزافزون جرايم و عدم توانايي در مهار مجرميت نشان از چشم بسته دارد. اما آيا مي‌توان به راستي حقوق جزا را از كار افتاده، شكسته بال و پر و خالي از نفع و اثر دانست؟ ترديدي وجود ندارد كه حقوق جزا نه بايد و نه مي‌تواند به شكل ايستا در قالب سنتي خود به نظاره بنشيند و چشم بر تحولات انديشه‌ها، خلاقيت‌ اذهان و گسترش دائمي علوم در قلمرو شناخت بشر و رفتارهاي بشري ببندد و نيز باز ترديدي وجود ندارد كه حقوق جزا نه تنها هنوز به عنوان حربه‌اي بيشتر سركوبگر تا اصلاح كننده مورد استفاده قرار مي‌گيرد. بلكه حتي در مواردي از برخي پديده‌ها وامانده و مهجوري دفاع مي‌كند كه در بستر تاريخ رنگ و روي خود را باخته، تغيير كرده، استحاله شده و از اعتبار گذشته …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد اختلاس، رشا و ارتشا  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق درباره اصلاح الگوی مصرف نیاز امروز جهان است

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق درباره اصلاح الگوی مصرف نیاز امروز جهان است ، این محصول" تحقیق درباره اصلاح الگوی مصرف نیاز امروز جهان است "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *