خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق کامل درمورد استارت موتورهاي جت و توربيني

دانلود تحقیق کامل درمورد استارت موتورهاي جت و توربيني

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد استارت موتورهاي جت و توربيني ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق کامل درمورد استارت موتورهاي جت و توربيني “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۳۲   استارت موتورهاي جت وتوربيني استارت بادي در اين نوع استارت هواي کمپرس شده در مخزن اکسيژن که معمولا مايع ميباشد همزمان با سوخت به داخل محفظه ي احتراق تزريق و محترق شده که باعث حرکت سريع توربينها ميشود و بعد از دور خودکفايي سيکل کاري توسط خود موتور انجام ميشود. متاسفانه به دليل استفاده و کاربرد غلط از نام ” استارت بادي” از آن تعابير مختلفي ميشود مانند: استارت بادي استارتي است که هوا را با سرعت به توربينها ( يا کمپرسورها) ميزند و آنها را به گردش در مي آورد که با تحقيق مطلع شدم که اين تعبير از استارت بادي در واقع استارتي است به نام استارت هيدروليکي و در کل اينکه به نام بعضي از آنها زياد توجه نکنيد، فقط طريقه ي کار و عملکرد آنها را خوب به خاطر بسپاريد چون زماني برايتان لازم ميشود. ستارت الکتريکي منبع اين نوع استارت همان طور که از نامش پيداست موتور الکتريکي است. موتور الکتريکي که در اين نوع موتورها استفاده ميشود داراي RPM زيادي ميباشد.RPM در حالت کلي به معناي تعداد دور در دقيقه ميباشد و ا …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد استارت موتورهاي جت و توربيني  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله ارزيابي كار و زمان (زمان سنجي محصول)

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله ارزيابي كار و زمان (زمان سنجي محصول) ، این محصول" مقاله ارزيابي كار و زمان (زمان سنجي محصول) "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *