خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد اسناد و تاريخ انقلاب اسلامي

دانلود تحقیق کامل درمورد اسناد و تاريخ انقلاب اسلامي

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد اسناد و تاريخ انقلاب اسلامي ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق کامل درمورد اسناد و تاريخ انقلاب اسلامي “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۱۳   چکيده: علي‌رغم اهميتي که اسناد به ويژه اسناد امنيتي در تدوين تاريخ انقلاب اسلامي دارند، آسيب‌هايي از اطمينان مطلق به صحت اين اسناد پژوهش‌ها را تهديد مي‌کند که به موارد تجربي آن مي‌پردازيم. گزارش‌ها، مکاتبات مندرج در پرونده‌هاي انفرادي و موضوعي آرشيو شده توسط نهادهاي انتظامي و امنيتي بدون بررسي کارشناسانه نه تنها به تبين زواياي تاريک تاريخ انقلاب کمک نخواهد کرد بلکه به مبهم‌تر شدن زواياي روشن هم خواهد انجاميد. اسناد و تاريخ انقلاب اسلامي نگارش تاريخ بسته به مقطع و موضوع مورد توجه آن براساس و اتکاي منابع و مأخذ امکان‌پذير است. در تدوين تاريخ انقلاب اسلامي هم نيازمند مأخذ و اسناد معتبر هستيم. نظر به تحقيق چندين ساله نگارنده و مسئوليت‌هاي پژوهشي و نظارت بر طرح‌هاي متعدد اسنادي پيرامون تاريخ انقلاب اسلامي در مرکز اسناد انقلاب اسلامي مواردي به صورت تجربي حاصل گرديده در اين فرصت ارايه مي‌گردد اميد است مورد توجه و نقد صاحب‌نظر …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد اسناد و تاريخ انقلاب اسلامي  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

شرایط فقهی و حقوقی اجاره اشیاء ۹ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، شرایط فقهی و حقوقی اجاره اشیاء 9 ص ، این محصول" شرایط فقهی و حقوقی اجاره اشیاء 9 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *