خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد توریست (گردشگری و توریسم)

دانلود تحقیق کامل درمورد توریست (گردشگری و توریسم)

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد توریست (گردشگری و توریسم) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق کامل درمورد توریست (گردشگری و توریسم) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۴۸   مقدمه لغت گردشگري(tourism) از کلمه tour به معناي گشتن اخذ شده که ريشه در لغت لاتين turns به معناي دور زدن، رفت و برگشت بين مبدا و مقصد و رخش دارد که از يوناني به اسپانيايي و فرانسه و در نهايت به انگليسي راه يافته‌است. گردشگري به طور کلي به عنوان مسافرت تفريحي در نظر گرفته مي‌شود. هر چند که در سال‌هاي اخير شامل هرگونه مسافرتي مي‌شود که شخص به واسطه آن از محيط کار يا زندگي خود خارج شود. واژه گردشگري در زمان فعلي از زماني پديد آمد که افراد طبقه متوسط اقدام به مسافرت کردن نمودند. از زماني که مردم توانايي مالي بيشتري پيدا کردند و عمرشان طولاني‌تر شد، اين امر ممکن شد. اغلب گردشگرها بيش از هر چيز به آب و هوا، فرهنگ يا طبيعت مقصد خود علاقمند هستند. ثروتمندان هميشه به مناطق دوردست سفر کرده‌اند، البته نه به صورت اتفاقي، بلکه در نهايت به يک منظور خاص: براي ديدن ساختمان‌هاي معروف و آثار هنري، آموختن زبان‌هاي جديد و چشيدن غذاهاي متفاوت. گردشگري در بسي …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد توریست (گردشگری و توریسم)  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله تاريخچه تأسيس ايران خودرو

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله تاريخچه تأسيس ايران خودرو ، این محصول" مقاله تاريخچه تأسيس ايران خودرو "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *