خانه / فنی و مهندسی / دانلود تحقیق کامل درمورد توپولوژی شبکه ارتباطی وطراحی

دانلود تحقیق کامل درمورد توپولوژی شبکه ارتباطی وطراحی

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد توپولوژی شبکه ارتباطی وطراحی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق کامل درمورد توپولوژی شبکه ارتباطی وطراحی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۲۰    توپولوژی شبکه ارتباطی وطراحی توپولوژی شبکه ارتباطی که در آن در مسیر وجود دارد یکی از طرح های کلیدی شبکه است که در آن ساختار ها  با بسیاری از روابط داخلی بین اتصال شبکه های کلیدی و مسیریابها رابطه بر  قرارمی کنند . در یک شبکه ارتباطی اگر هر نوع کابلی یا سیم رابط قطع شود راههای بسیاری برای ۲ نوع سیم رابط وجود دارد که بتوانندبا یکدیگررابطه برقرارکنند . در حالی که حل مسائل آسان است و افزایش واقعیت پذیری ساختار ها افزایش یافته شبکه های ارتباطی برای نصب ، پر هزینه هستند زیرا از کابلها و اتصالهای بیشتری استفاده می شود .اغلب این قبیل توپولوژی ها در ارتباط با توپولوژ های دیگر استفاده می شود ودراین حالت باعث شکل دهی توپولوژی هیبرید می شود . بعضی از طرحهای WAN از قبیل اینترنت ، استفاده از مسیر یاب شبکه ای می باشند . در این حالت اینترنت حتی در طول جنگ باعث می شود که سایت ها و شبکه با هم ارتباط برقرار کنند . دو نوع توپولوژی ارتباطی وجود دارد : ارتباط کامل و ارتباط بخشی توپولوژی …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد توپولوژی شبکه ارتباطی وطراحی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق درباره تحولات جديد در كيفيت ايمني قدرت و استانداردهاي کمبود ولتاژ

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق درباره تحولات جديد در كيفيت ايمني قدرت و استانداردهاي کمبود ولتاژ ، این محصول" تحقیق درباره تحولات جديد در كيفيت ايمني قدرت و استانداردهاي کمبود ولتاژ "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *