خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد جبران خسارت معنوي

دانلود تحقیق کامل درمورد جبران خسارت معنوي

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد جبران خسارت معنوي ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق کامل درمورد جبران خسارت معنوي “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۲۳   خلاصه بحث از خسارات معنوي و مصاديق مختلف آن و روش محاسبه و جبران زيانهاي معنوي و در نهايت رويه محاكم قضائي در مقام رسيدگي به دعاوي راجع به اين گونه خسارات از موضوعات جالب و در عين حال نسبتا پيچيده علم حقوق و تحقيقات حقوقي است. عليرغم وجود زمينه هاي مناسب در متون قانوني جهت امكان جبران خسارات معنوي هنوز اكثريت قريب به اتفاق محاكم از صدور حكم در مورد دعاوي بخواسته خسارات معنوي خودداري مي نمايند و بر نظريه مورخه ۵/۹/۶۴ شوراي نگهبان پافشاري مي كنند، در صورتي كه متون قانوني فعلي به اندازه كافي روشن مي باشد و موجبات احقاق حقوق بسياري از خسارت ديدگان كه در قلمرو حقوق معنوي زيانهاي جبران ناپذيري تحمل كرده اند كاملا فراهم است. سعي ما بر اين است تا در اين نوشته پس از شرح كوتاهي از معني و مصاديق خسارات معنوي به توضيح مقررات متعدد و ضوابط موجود در اين زمينه بپردازيم و ضمن نقد، رويه هاي قضائي مربوط به خسارات معنوي را مدلل سازيم. طبيعي است كه مقاومت در مقابل اين خواست منطقي جامعه نوعي امتناع از احقا …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد جبران خسارت معنوي  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی درمورد اضطراب و نگراني وتاثير آن در امتحانات دانش آموزان ابتدايي ۳۲ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی درمورد اضطراب و نگراني وتاثير آن در امتحانات دانش آموزان ابتدايي 32 ص ، این محصول" تحقیق و بررسی درمورد اضطراب و نگراني وتاثير آن در امتحانات دانش آموزان ابتدايي 32 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *