خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد جریان شناسی جناح های سیاسی

دانلود تحقیق کامل درمورد جریان شناسی جناح های سیاسی

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد جریان شناسی جناح های سیاسی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق کامل درمورد جریان شناسی جناح های سیاسی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۲۰   جریان شناسی جناح های سیاسی مقارن با انقلاب اسلامی۵۷ جبهه ملی ایران :  جبهه ملی ایران در سال ۱۳۲۸ توسط دکتر محمد مصدق با گرایش ضد سلطه گری قدرتهای خارجی و بویژه انگلستان پایه ریزی گردید. هسته اولیه این جبهه را احزابی چون حزب ملت ایران ، حزب مردم ایران ، حزب ایران و جبهه سوسیالیست ها تشکیل می دادند. مشخص ترین گرایش جبهه ملی از بدو تأسیس در اعتقاد به ملی گرایی در برابر بیگانه پرستی وطرفداری از فعالیت بیشتر بخش خصوصی خلاصه می شده و این جبهه از همان ابتدا در میان برخی از اقشار مرفه و تحصیل کرده نفوذ داشته است. (۱) ناکامی های جبهه ملی و فروپاشی اش در جریان کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ از یک سو و عملکرد ضعیف آن درفاصله سالهای ۱۳۳۹ تا ۱۳۴۳ از سوی دیگر ، به علاوه عدم توانایی اش در جذب کلیه نیروهای دموکرات مخالف رژیم که منجر به عدم جذب گروههایی نظیر نهضت آزادی ایران و جدایی گروههای دیگر شد، همگی موجب کاهش محبوبیت و تضعیف موقعیت آن جبهه و جریان سیاسی حاکم بر آن ، مخصوصاً در میان مبارزان سیاسی جوان …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد جریان شناسی جناح های سیاسی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره ماکس وبر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره ماکس وبر ، این محصول" پاورپوینت درباره ماکس وبر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *