خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد جنگ نرم و ابزارهاي تغيير فرهنگی

دانلود تحقیق کامل درمورد جنگ نرم و ابزارهاي تغيير فرهنگی

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد جنگ نرم و ابزارهاي تغيير فرهنگی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق کامل درمورد جنگ نرم و ابزارهاي تغيير فرهنگی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۹   جنگ نرم و ابزارهاي تغيير فرهنگی مقدمه دیر زمانی است که توهم منحصر بودن قدرت به سلاح آتشین، ابطال شده ‌است. اگر افرادی تا اواخر قرن بیستم وجود داشتند که گسترش قدرت نظامی را تنها راه افزایش توان یک کشور قلمداد می‌کردند، امروز کسی در غلط بودن این نظریه شکی ندارد. رخدادهای چند دهه گذشته اثبات کرده که داشتن تانک مهم نیست؛ مهم این است که چه کسی و با چه درجه‌ای از ایمان، پشت تانک نشسته است. بسیار اهمیت دارد که یک سرباز، تا چه اندازه قانع شده باشد که «دشمن»، واقعاً دشمن است و مستحق نابودی است. این اقناع به وسیله‌ قدرت نرم انجام می‌گیرد. از طرف دیگر، قدرت نرم موجب می‌شود كه دشمن قبل از اینکه دست به اسلحه ببرد، قدرت دفاع را از دست بدهد و از مقاومت منصرف گردد. پس به صورت خلاصه، قدرت نرم دو کارکرد اصلی دارد: کارکرد ایجابی: مشروعیت‌بخشی به نیروی خودی (حق با ما است) و اقناع مردم برای پشتیبانی از صاحب قدرت؛ کارکرد سلبی: مشروعیت‌زدایی از نیروی دش …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد جنگ نرم و ابزارهاي تغيير فرهنگی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد بابا طاهر عريان۲۰ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد بابا طاهر عريان20 ص ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد بابا طاهر عريان20 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *