خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد ماهيت قولنامه – حقوق

دانلود تحقیق کامل درمورد ماهيت قولنامه – حقوق

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد ماهيت قولنامه – حقوق ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق کامل درمورد ماهيت قولنامه – حقوق “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۴۷   ماهيت قولنامه موضوع قولنامه و موارد راجع به آن از جمله دعاوي عمدة مراجع قضائي است. به طور كلي در هر ماه دعاوي قابل توجهي به خواستة الزام به تنظيم سند رسمي يا ايفاي تعهد به استناد قولنامه‌هاي تنظيم شده در مراجع قضائي ثبت مي‌شود كه قسمت مهمي از دعاوي محاكم را شامل مي‌شود. در خصوص قولنامه در حال حاضر دو طرز تفكر در بين حقوقدانان از جمله قضات مطرح است و به لحاظ آنكه اين دو نظر بين اساتيد حقوق و قضاوت و همچنين ساير حقوقدانان وجود دارد به همين علت تاكنون راجع به قولنامه رويه واحدي ايجاد نشده است. الف‌ـ طرز تفكري كه قولنامه را بر اساس اصل حاكميت اراده (و مواد۱۹۱و۳۳۹ قانون مدني و … همچنين مقررات شرعي راجع به عقد بيع و اصل صحت معاملات) سنجيده و تنظيم سند عادي راجع به مال غير منقول رامعامله صحيح تلقي نمود و معتقد است خريد و فروش مال غير منقول با قرار داد عادي معامله‌اي معتبر است. (اين نظر بالاحص باتوجه به قانون ثبت مشكلاتي را ايجاد مي‌كند.) وفق اين عقيده …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد ماهيت قولنامه – حقوق  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درباره مقايسه داستان پيرچنگي مولوي با داستان پيررباب نوازعطّارازمثنوي مصيبت نامه ۲۶ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق کامل درباره مقايسه داستان پيرچنگي مولوي با داستان پيررباب نوازعطّارازمثنوي مصيبت نامه 26 ص ، این محصول" دانلود تحقیق کامل درباره مقايسه داستان پيرچنگي مولوي با داستان پيررباب نوازعطّارازمثنوي مصيبت نامه 26 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *