خانه / عمومی و آزاد / دانلود تحقیق کامل درمورد چشمان مونالیزا با لبان ژیژک

دانلود تحقیق کامل درمورد چشمان مونالیزا با لبان ژیژک

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد چشمان مونالیزا با لبان ژیژک ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق کامل درمورد چشمان مونالیزا با لبان ژیژک “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۱۸   چشمان مونالیزا با لبان ژیژک اسلاوی ژیژک جزو معدود متفکرانی است که در ایران امروز از او بسیار سخن می رود  و نیز به همان میزان از او کتاب ترجمه می شود و عرصه مجازی به نحوی در تسخیر هواداران اوست . اما در بازار شلوغ مونتاژِ نظریات ، رسانه های مکتوب (نشریات ، ماهنامه ها ،  روزنامه ها ) نه تنها  او را جدی نمی گیرند بلکه حتی او را در حد یک کمدین پائین می آورند ، حقیقتی مدفون ، که از یک طرف  در عرصه مجازی اینگونه طرفداران پرپاقرصی به هم زده است و از سوی دیگر مخالفانی که  در رسانه های مکتوب ،  این چنین  او را نه  تنها نادیده می گیرند بلکه حتی او را سطحی و مسخره قلمداد می کنند .   ژیژک اولین متفکری نیست که در الکلنگ زشتُ زیبا، این یا آن ، مورد هجمه و تصاویر قالبی کلیشه ای ،  تحریف شده است . پیش از او فوکو ، هابرماس و حتی پیش تر پوپر و مارکس هم با چنین سرنوشتی دچار شده بودند . مُد های فکری چون نسیمی این متفکران  را در گیسوان خودبزرگ بینی ت …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد چشمان مونالیزا با لبان ژیژک  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت دهیدراتاسیون و رهیدراتاسیون در ورزش

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت دهیدراتاسیون و رهیدراتاسیون در ورزش ، این محصول" پاورپوینت دهیدراتاسیون و رهیدراتاسیون در ورزش "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *