خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل در مورد ماهيت‏ حقوقى طلاق خلع

دانلود تحقیق کامل در مورد ماهيت‏ حقوقى طلاق خلع

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل در مورد ماهيت‏ حقوقى طلاق خلع ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود تحقیق کامل در مورد ماهيت‏ حقوقى طلاق خلع “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۳۱   ماهيت‏ حقوقى طلاق خلع مقدمه يكى از راههاى جدايى زوجين، كه در مدت عده زوج حق رجوع به زوجه را ندارد، خلع است. طبيعت اين جدايى به گونه‏اى است كه از طرفى تمام اركان و شرايط اساسى عقد، مانند تراضى طرفين و يا ايجاب و قبول آنها، در آن لازم است و از سوى ديگر كيفيت اجرا و آثار آن شباهت‏به ايقاع دارد و يا به بيان ديگر آثار طلاق كه يكى از ايقاعات است را دارا مى‏باشد. بدين جهت همواره در ذهن انديشمندان سؤالهاى گوناگونى در خصوص ماهيت اين عمل حقوقى و آثار آن مطرح بوده و هست كه اولا: آيا خلع از عقود معاوضى است‏يا ايقاع؟ ثانيا: در صورت ايقاع بودن آن از مصاديق طلاق است‏يا فسخ نكاح؟ ثالثا: نقش فديه يا عوض در اين عمل حقوقى چيست و آيا در صورتى كه ماليت نداشته باشد و يا متعلق به غير زوجه باشد چه تاثيرى در اين توافق دارد؟ رابعا: آيا به صرف تراضى حاصل مى‏شود و يا بايد تشريفات خاصى و صيغه و الفاظ ويژه استعمال شود؟ خامسا: آيا جزء دفعات طلاق كه منجر به ممنوعيت رجوع زوجين مى‏گردد …

این محصول “دانلود تحقیق کامل در مورد ماهيت‏ حقوقى طلاق خلع  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد سوفسطائیان ۱۱ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد سوفسطائیان 11 ص ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد سوفسطائیان 11 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *