خانه / علوم انسانی / دانلود درس پژوهی بخوانیم پنجم ابتدایی روزی که باران میبارید

دانلود درس پژوهی بخوانیم پنجم ابتدایی روزی که باران میبارید

دانلود رایگان دانلود درس پژوهی بخوانیم پنجم ابتدایی روزی که باران میبارید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود درس پژوهی بخوانیم پنجم ابتدایی روزی که باران میبارید “را از yahoo-market دانلود نمایید.


دانلود درس پژوهی بخوانیم پنچم ابتدایی روزی که باران می بارد با فرمت ورد در ۱۰ صفحه مناسب برای آموزگاران ابندایی و دانشجویان فرهنگی در اینجا بخشهای از آن را با هم می بینیم آدمی از آغاز بر آن بوده است که تاریکی های جهان را به نور آگاهی و دانش و اندیشه روشن نماید تا بتواند به افق های دورتر دانایی و دانش اوج بگیرد. در این میان اشتغال به نشر و پژوهش در علوم موهبتی است ایزدی که معلمان را به مراتب عالی الهی می رساند. و باری گران و مسئولیتی عظیم را بردوش این جماعت قرار می دهد. جستار پیش رو، حاصل این عشق و احساس وظیفه ی توأمان است. درس پژوهي برگردان واژه ژاپني  jugyokenkyu بمعني مطالعه يا پژوهش تشکيل شده است .kenkyu بمعني درس و jugyo بمعناي مطالعه يا پژوهش است . معادل انگليسي درس پژوهي Lesson study است . درس پژوهي به زبان ساده مطالعه و پژوهش جمعي پيرامون عمل تدريس است . بعنوان يك معلم حرفه اي بيا و در روش تدريس خود تامل کن! حتما روش بهتري براي تدريس وجود دارد . اما اين بار نه به تنهايي، بلكه با يک گروه از معلمان هم  رشته ، روش خود را مورد مطالعه و آزمون قرار دهيد ، با هم با نقد شر …

این محصول “دانلود درس پژوهی بخوانیم پنجم ابتدایی روزی که باران میبارید  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق درمورد گنبد قابوس

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق درمورد گنبد قابوس ، این محصول" تحقیق درمورد گنبد قابوس "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *