خانه / کارآفرینی ، طرح توجیهی / دانلود طرح توجیهی کارخانه تولید طناب نایلونی

دانلود طرح توجیهی کارخانه تولید طناب نایلونی

دانلود رایگان دانلود طرح توجیهی کارخانه تولید طناب نایلونی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود طرح توجیهی کارخانه تولید طناب نایلونی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: کارخانه تولید طناب نایلونیفرمت فایل:word( قابل ویرایش) تعداد صفحات : ۳۸ این طرح توجیهی درمورد کارخانه تولید طناب نایلونی می باشد. بخشی از تیترها به همراه مختصری از توضیحات هر تیتر از طرح توجیهی کارخانه تولید طناب نایلونیبخش سوم (فنی و تخصصی)مقدمهطناب نایلونی در زندگی روزمره در موارد مختلفی استفاده می‌شود یکی از مهمترین موارد استفاده از آن در سواحل جنوب و شمال جهت کارهای صیادی می‌باشد. در شناورهای صیادی جهت ساختن تور ماهی و تورمیگو به میزان بسیار زیادی از طناب‌های قطر ۱۲ و ۱۴ و ۱۶ و ۱۸ میلیمتر استفاده می‌شود.جهت لنگر نیز از طناب ۲۰ الی ۳۵ میلیمتر و جهت بستن سایبانها و استفاده در قرقره‌های چند ردیفه از انواع طناب نایلونی از قطرهای ۶ الی ۳۵ میلیمتر استفاده می‌شود. یک موتور لنج صیادی برای ساختن تور ماهی و میگو ممکن است تا ۱۰۰۰۰ متر طناب از قطرهای مختلف مصرف کند. در لنج های باری و کشتی‌ها هر کدام در حد وفور از طناب جهت انجام بسیاری از کارهایشان استفاده می‌نمایند. در حال حاضر مقادیر زیادی طناب از خارج وارد میشود تا نیاز مو …

این محصول “دانلود طرح توجیهی کارخانه تولید طناب نایلونی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود اقدام پژوهي با موضوع: چگونه توانستم دانش آموزان را به تحقيق و پژوهش در درس مطالعات اجتماعی و دروس دیگر تشويق كنم؟

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود اقدام پژوهي با موضوع: چگونه توانستم دانش آموزان را به تحقيق و پژوهش در درس مطالعات اجتماعی و دروس دیگر تشويق كنم؟ ، این محصول" دانلود اقدام پژوهي با موضوع: چگونه توانستم دانش آموزان را به تحقيق و پژوهش در درس مطالعات اجتماعی و دروس دیگر تشويق كنم؟ "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *