خانه / علوم پایه / دانلود لایه های GIS کلیه مناطق حفاظت شده محیط زیست و تالاب ها و دریاچه های طبیعی استان مرکزی

دانلود لایه های GIS کلیه مناطق حفاظت شده محیط زیست و تالاب ها و دریاچه های طبیعی استان مرکزی

دانلود رایگان دانلود لایه های GIS کلیه مناطق حفاظت شده محیط زیست و تالاب ها و دریاچه های طبیعی استان مرکزی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود لایه های GIS کلیه مناطق حفاظت شده محیط زیست و تالاب ها و دریاچه های طبیعی استان مرکزی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


مجموعه ارائه شده حاوی نقشه های جی ای اسی (GIS) کلیه مناطق حفاظت شده محیط زیست مصوب سازمان حفاظت محیط زیست (مناطق حفاظت شده، پناهگاه های حیات وحش و پارک های ملی) برای استان مرکزی می باشد. همچنین شامل لایه های GIS تالاب ها و دریاچه های طبیعی استان مرکزی و لایه آبراهه های اصلی می باشد. نقشه کاربری اراضی استان نیز به داده ها اضافه شده است تا درک درستی از نسبت سطح مناطق حفاظت شده بدست اید. مرز سیاسی استان و مرز شهرستان های استان بر اساس اخرین تغییرات سال ۹۳ وزارت کشور نیز به منظور درک درست از موقعیت دریاچه ها و مناطق حفاظت شده ارائه شده است. در زیر به صورت موردی و جزئی کلیه لایه های مرتبط با این استان لیست شده اند. فرمت لایه ها شامل لایه های پلی گونی و خطی همراه با جدول کامل اطلاعات توصیفی با فیلدهای اطلاعاتی ( Attribute table ) گوناگون مرتبط می باشند که به شرح ذیل اشاره شده است: محدوده استان (Province boundary) محدوده شهرستان ها ( Counties boundary ) کاربری اراضی ( Land cover types ) مناطق حفاظت شده ( Protected area ) پناهگاه های حیات وحش ( Wildlife refuges ) پارک های ملی ( …

این محصول “دانلود لایه های GIS کلیه مناطق حفاظت شده محیط زیست و تالاب ها و دریاچه های طبیعی استان مرکزی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره تصفیه آب و فاضلاب

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره تصفیه آب و فاضلاب ، این محصول" پاورپوینت درباره تصفیه آب و فاضلاب "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *