خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله آسيب به تاسيسات برقي و عمليات ترميم آن پس از وقوع زلزله

دانلود مقاله آسيب به تاسيسات برقي و عمليات ترميم آن پس از وقوع زلزله

دانلود رایگان دانلود مقاله آسيب به تاسيسات برقي و عمليات ترميم آن پس از وقوع زلزله ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله آسيب به تاسيسات برقي و عمليات ترميم آن پس از وقوع زلزله “را از yahoo-market دانلود نمایید.


در این مقاله پس از بررسی آسیب‌های وارده به تاسیسات برق نمونه شهر بم و عملیات ترمیم آن پس از وقوع زمین لرزه، با تعیین نقاط با اهمیت شبکه و پهنه بندی خطر زلزله در ایران، میزان خطرپذیری شبکه برق کشور در برابر زمین لرزه مورد ارزیابی قرار گرفته است. همچنین در این مقاله بر اساس مشاهدات صورت گرفته در زمین لرزه‌های اخیر ایران نظیر بم، زرند،قائنات و گیلان، اجزا آسیب پذیر شبکه قدرت در برابر زمین لرزه مورد شناسایی قرار گرفته اند و راهکارهایی جهت بهسازی و ایمن سازی این تجهیزات و افزایش قابلیت اطمینان شبکه در برابر زمین لرزه ارائه گردیده است. از آنجایی که طراحی ادوات جدایش پایه و جاذب انرژی بواسطه جرم نسبتا کم تجهیزات پست ها، سادگی اتصال آنها به سازه‌های نگهدارنده و سادگی اتصال سازه‌های نگهدارنده به پی، به سادگی میسر می باشد، استفاده از این ادوات به منظور افزایش پریود سازه و کاهش شت …

این محصول “دانلود مقاله آسيب به تاسيسات برقي و عمليات ترميم آن پس از وقوع زلزله  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله امنيت و دستيابي به اطلاعات در UNIX

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله امنيت و دستيابي به اطلاعات در UNIX ، این محصول" مقاله امنيت و دستيابي به اطلاعات در UNIX "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *