خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله آشنايي با انواع مختلف برنامه‌هاي مخرب

دانلود مقاله آشنايي با انواع مختلف برنامه‌هاي مخرب

دانلود رایگان دانلود مقاله آشنايي با انواع مختلف برنامه‌هاي مخرب ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله آشنايي با انواع مختلف برنامه‌هاي مخرب “را از yahoo-market دانلود نمایید.


E-mail virus Marco virus اسب تروآ كرمها (worm ويروسهاي بوت سكتور و پارتيشن ويروسهاي بوت سكتور و پارتيشن سايت خبري سافس چندي پيش خبري مبني بر شناخته شدن يك ويروس جديد منتشر كرد، ويروسي با مشخصه SULFNBK (SULFNBK.EXE) که ممکن است نام آن اغلب برای شما آشنا باشد . SULFNBK.EXE نام فايلي در سيستم عامل ويندوز ۹۸می باشد كه وظيفه بازيابي اسامي طولاني فايلها را به عهده دارد و در سيستم عامل ويندوز ۹۸ فایلی سودمند می باشد . اینجاست که می توان به مفهوم واقی HOAX ها پی برد ، فایل SULFNBK.EXE که معمولا از طریق پست الکترونیکی به همراه یک نامه ی فریب آمیز و شاید تهدید آمیز به زبان پروتکلی وارد سیستمها می شود دقیقا در جایی ساکن می شود که فایل سالم SULFNBK.EXE در آنجاست به بیان بهتر اینکه جایگزین آن فایل سالم می شود. فايل SULFNBK.EXE آلوده در شاخه Command ويندوز ۹۸ ساكن شده …

این محصول “دانلود مقاله آشنايي با انواع مختلف برنامه‌هاي مخرب  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلودپروژه انواع پست , word

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلودپروژه انواع پست , word ، این محصول" دانلودپروژه انواع پست , word "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *