سرخط خبرها
خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله استفاده از GPS در کشاورزی مدرن و پایدار

دانلود مقاله استفاده از GPS در کشاورزی مدرن و پایدار

دانلود رایگان دانلود مقاله استفاده از GPS در کشاورزی مدرن و پایدار ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله استفاده از GPS در کشاورزی مدرن و پایدار “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: استفاده ازGPS در کشاورزی مدرن و پایدارفرمت فایل: word(قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۷ این مقاله در مورد استفاده از GPS در کشاورزی مدرن و پایدار می باشد. بخشی از تیترها به همراه مختصری از توضیحات هر تیتر از مقاله استفاده ازGPS در کشاورزی مدرن و پایدارامروزه پیشرفت های که در علوم مختلف صورت گرفته است باعث شده تا عدم استفاده از سیستم های ماهواره ای به امری غیر واقعی مبدل گردد. خصوصا در زمینه های کشاورزی که با توجه به وسعت، شیوه و ارزش کار استفاده از این سیستم ها میتواند بسیارس از مشکلات را از پیش رو بردارد.به عنوان مثال برای تقسیم اراضی میتوان از  GPS  کمک گرفت.دیگر موارد استفاده از GPS  عبارتند از:۱)توان حریم گذاری برای مناطق تحط الحفظ۲)تعیین دقیق نقطه ها برای سم پاشی هوایی۳)تعیین میزان شیب ها برای انتقال اب به مزارع…..(ادامه دارد ) ارزیابی روش های …

این محصول “دانلود مقاله استفاده از GPS در کشاورزی مدرن و پایدار  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد شناخت ضوابط طراحی شهرک صنعتی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد شناخت ضوابط طراحی شهرک صنعتی ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد شناخت ضوابط طراحی شهرک صنعتی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *