خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله اصلاح و نوسازي ساختار تجارت داخلي به ويژه در حيطه اصناف

دانلود مقاله اصلاح و نوسازي ساختار تجارت داخلي به ويژه در حيطه اصناف

دانلود رایگان دانلود مقاله اصلاح و نوسازي ساختار تجارت داخلي به ويژه در حيطه اصناف ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله اصلاح و نوسازي ساختار تجارت داخلي به ويژه در حيطه اصناف “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: اصلاح و نوسازي ساختار تجارت داخلي به ويژه در حيطه اصناف فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۲۲ این مقاله درمورد اصلاح و نوسازي ساختار تجارت داخلي به ويژه در حيطه اصناف می باشد. خلاصه آنچه در مقاله اصلاح و نوسازي ساختار تجارت داخلي به ويژه در حيطه اصناف می خوانید :چالشها:به دنبال تصويب قانون مذكور در سال ۱۳۸۲، دستورالعمل نحوه فعاليت اشخاص حقيقي و حقوقي عرضه كننده كالا و خدمات خارجي در كشور نيز تصويب و مبناي عمل واحدهاي اجرايي مربوط در وزارت متبوع قرار گرفت. از آن زمان به بعد ثبت ومستندسازي فعاليت واردكنندگان كالا به كشور به يكي از فعاليتهاي اصلي اين معاونت مبدل شد. بررسي و تحليل روند اجرايي اين فعاليت در طول يك سال گذشته مويد ضرورت تداوم اين فعاليت و اصلاح و بهبود ضوابط و رويه‌هاي جاري است. به نظرمي‌رسد الزامات و شرايط زماني تنظيم دستورالعمل مربوطه موجب شده است تا دستورالعمل مذكور با چند مشكل عمده به شرح ذيل مواجه باشد:     الف) به نظر مي رسد ضوابط موجود مبتني بر پردازش و تحليل اطلاعات واقعي حاكم بر فعاليتهاي تجاري اين ب …

این محصول “دانلود مقاله اصلاح و نوسازي ساختار تجارت داخلي به ويژه در حيطه اصناف  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره ماکس وبر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره ماکس وبر ، این محصول" پاورپوینت درباره ماکس وبر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *