خانه / علوم پزشکی / دانلود مقاله اپیدمیولوژی سرطان پیشگیری و کنترل

دانلود مقاله اپیدمیولوژی سرطان پیشگیری و کنترل

دانلود رایگان دانلود مقاله اپیدمیولوژی سرطان پیشگیری و کنترل ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله اپیدمیولوژی سرطان پیشگیری و کنترل “را از yahoo-market دانلود نمایید.


بیماریهای مزمن سرطان و بیماریهای مزمن سرطان و بیماریهای غیر مسری دیگر خیلی سریع جایگزین بیماریهای مسری در هند و دیگر کشورهای توسعه یافته می شود ما در اینجا با اپیدمیولوژی سرطان و و کنترل و پیشگیری قابل اجرا شدنی در موقعیت هند سروکار داریم. تنباکو اهمیت زیادی در ایجاد سرطان دارد بر اثر تمرینهای مربوط به رژیم غذایی فعالیتهای نا مناسب فیزیکی مصرف الکل عفونتهای ویروسی در رفتارهای جنسی ایجاد می شود. جلوگیری سرطان شامل میزان جلوگیری اولیه و ثانویه است. آموزش عمومی در به خطر انداختن سلامتی با تنباکو ، معرفی کردن خطرهای راهنمای مربوط به دژیم غذایی سالم ، تمرینهای جنسی و اصلاح شیوه زندگی برای ترکیب عمده جلوگیری اولیه سرطان. مثبت غربال کردن برای سرطان برای گردن، سینه و سرطان های از راه دهانی و پیدایش فراوانی سلامتی می تواند اثر مهمی در کاهش مرگ ومیر برای بیماران داشته باشد. سرطان در جهان هنوز افزایش دارد تحمیل می شود اینکه قبلاً تشخیص و درمان شده است. اپیدمیولوژی مطالعاتی دارد . نشان می دهد در بسیاری از سرطانها می توان اجتناب کرد. بسیاری از سرطانهای انسانها حدود % ۹۰ – 80 به محیط و …

این محصول “دانلود مقاله اپیدمیولوژی سرطان پیشگیری و کنترل  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق درمورد تركيب شيمايي و ساختمان اسيدهاي نوكلئيك

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق درمورد تركيب شيمايي و ساختمان اسيدهاي نوكلئيك ، این محصول" تحقیق درمورد تركيب شيمايي و ساختمان اسيدهاي نوكلئيك "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *