خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله برآورد پتانسيل‌هاي صادراتي با استفاده از تقريب مدل TradeSim

دانلود مقاله برآورد پتانسيل‌هاي صادراتي با استفاده از تقريب مدل TradeSim

دانلود رایگان دانلود مقاله برآورد پتانسيل‌هاي صادراتي با استفاده از تقريب مدل TradeSim ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله برآورد پتانسيل‌هاي صادراتي با استفاده از تقريب مدل TradeSim “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: برآورد پتانسيل‌هاي صادراتي با استفاده از تقريب مدل TradeSim فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۳۸ این مقاله درمورد برآورد پتانسيل‌هاي صادراتي با استفاده از تقريب مدل TradeSim است. خلاصه آنچه در مقاله برآورد پتانسيل‌هاي صادراتي با استفاده از تقريب مدل TradeSim می خوانید :گروه دوم، نوشيدني‌ها و دخانيات (تنباكو) طي دوره ۹۸-۱۹۹۴ سالانه معادل ۵/۴ ميليون دلار محصولات اين گروه از ايران صادر شده است كه بدين ترتيب سهم ايران از كل صادرات جهاني اين اقلام حدود ۰۰۹/۰ درصد بوده است.اين درحالي است كه در دوره مذكور سالانه ۶/۵۰۱ ميليون دلار از اين محصولات به كشور كره وارد شده است. آمار ITC و گمرك ايران حاكي از آن است كه تاكنون صادراتي از اين نوع از ايران به كره صورت نگرفته است. مدل شبيه‌سازي شده براي پتانسيل صادراتي ايران در زمينه نوشيدني‌ها و تنباكو به شكل زير ظاهر شده است :  خلاصه نتايج مدل براوردي به شرح زير است : ۱-  كشش تقاضاي صادراتي طرف‌هاي تجاري ايران براي محصولات اين گروه در ارتباط با اندازه اقتصاد آن …

این محصول “دانلود مقاله برآورد پتانسيل‌هاي صادراتي با استفاده از تقريب مدل TradeSim  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره ماکس وبر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره ماکس وبر ، این محصول" پاورپوینت درباره ماکس وبر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *