سرخط خبرها
خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله بررسي اثربخشي آموزش مديريت خشم بر كاهش خشونت در روابط زوجين

دانلود مقاله بررسي اثربخشي آموزش مديريت خشم بر كاهش خشونت در روابط زوجين

دانلود رایگان دانلود مقاله بررسي اثربخشي آموزش مديريت خشم بر كاهش خشونت در روابط زوجين ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله بررسي اثربخشي آموزش مديريت خشم بر كاهش خشونت در روابط زوجين “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان:بررسي اثربخشي آموزش مديريت خشم بر كاهش خشونت در روابط زوجين فرمت فایل: word(قابل ویرایش) تعداد صفحات:۱۶ این مقاله در مورد بررسي اثربخشي آموزش مديريت خشم بر كاهش خشونت در روابط زوجين می باشد.  بخشی از تیترها به همراه مختصری از توضیحات هر تیتر از مقاله بررسي اثربخشي آموزش مديريت خشم بر كاهش خشونت در روابط زوجينمقدمه:خشونت خانوادگي يكي از مسائل مهمي است كه از ديدگاه هاي مختلفي چون ديدگاه اجتماعي، فرهنگي، سياسي، جمعيت شناسي و بهداشتي مورد توجه قرار گرفته است (سولر و همكاران، ۲۰۰۱، نقل از همتي، ۱۳۸۳).خشونت خانگي يك مشكل شايع است كه در بين تمام سنين، جنسيت ها، قوميت ها، كشورها، زمينه هاي آموزشي و گروههاي اقتصادي، اجتماعي رخ مي دهد. قربانيان از هر سني، قوميتي و جنسيتي وجود دارند. هر ساله بين ۲ تا ۴ ميليون نفر از زنان كتك مي خورند و ۲۰۰۰ نفر از زنان كتك خورده بر اثر آسيب ها مي ميرند (پزشكان كشيك دانشگاه آمريكا، ۲۰۰۳)….(ادامه دارد ) روش پژوهشپژوهش حاضر، يك طرح شبه آزمايشي با دو گروه (آزمايش و كنترل)، انتخاب تصادفي و استفاده از پيش‌آزمون، پس آزمون مي&zwn …

این محصول “دانلود مقاله بررسي اثربخشي آموزش مديريت خشم بر كاهش خشونت در روابط زوجين  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پروژه بررسي و مقايسه عزت نفس بين دانشجويان ورزشكار و غير ورزشكار پسر و دختر در دانشگاه آزاد اسلامى . doc

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پروژه بررسي و مقايسه عزت نفس بين دانشجويان ورزشكار و غير ورزشكار پسر و دختر در دانشگاه آزاد اسلامى . doc ، این محصول" پروژه بررسي و مقايسه عزت نفس بين دانشجويان ورزشكار و غير ورزشكار پسر و دختر در دانشگاه آزاد اسلامى . doc "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *