خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله بررسي سيستم اندازه گيري عملکرد در یک بيمارستان

دانلود مقاله بررسي سيستم اندازه گيري عملکرد در یک بيمارستان

دانلود رایگان دانلود مقاله بررسي سيستم اندازه گيري عملکرد در یک بيمارستان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله بررسي سيستم اندازه گيري عملکرد در یک بيمارستان “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: بررسي سيستم اندازه گيري عملکرد در یک بيمارستان فرمت فایل:word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۵۴ این مقاله درمورد بررسي سيستم اندازه گيري عملکرد در یک بيمارستان است. خلاصه آنچه در مقاله بررسي سيستم اندازه گيري عملکرد در یک بيمارستان می خوانید :بين مشارکت کارکنان (۶۹%)  و ميزان توجه به يادگيري نوآوري و رشد سازمان و کارکنان در اندازه گيري عملکرد (۲۹%) نيزرابطه وجود دارد. بدين ترتيب که هر چه قدر به رشد و نوآوري و توسعه سازمان و کارکنان بيشتر توجه نشان داده شود، مشارکت واقعي کارکنان در تعيين و احراي انتظارات عملکردي بيشتر شده، و پاسخگوئي کارکنان نسبت به عملکردشان نيز  مثبت¬تر خواهد شد  و عدم توجه کافي به اين امر در بيمارستان مورد مطالعه مشارکت کارکنان را بي نتيجه و غيرواقعي ساخته است.بين سيستم ارتباطات (۸۲%) و ساده و جامع بودن سيستم اندازه گيري عملکرد (۱۷%) نيزرابطه وجود دارد. بدين ترتيب که هر جه قدر سيستم ارتباطات از لحاظ نرم¬افزاري گسترده تر باشد و ارتباطات چند جانبه و رو به پائين در سرتاسر سازمان برقرار گردد، سيستم اندازه گيري جا …

این محصول “دانلود مقاله بررسي سيستم اندازه گيري عملکرد در یک بيمارستان  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب ، این محصول" مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *