خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله بررسي ويژگيهاي ميكروبي و فيزيكوشيميايي كنسانتره پروتئين ماهي ( FPC)‌ توليد شده از ماهي كپورنقره‌اي ( Hypophthalmichthys molitrix)

دانلود مقاله بررسي ويژگيهاي ميكروبي و فيزيكوشيميايي كنسانتره پروتئين ماهي ( FPC)‌ توليد شده از ماهي كپورنقره‌اي ( Hypophthalmichthys molitrix)

دانلود رایگان دانلود مقاله بررسي ويژگيهاي ميكروبي و فيزيكوشيميايي كنسانتره پروتئين ماهي ( FPC)‌ توليد شده از ماهي كپورنقره‌اي ( Hypophthalmichthys molitrix) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله بررسي ويژگيهاي ميكروبي و فيزيكوشيميايي كنسانتره پروتئين ماهي ( FPC)‌ توليد شده از ماهي كپورنقره‌اي ( Hypophthalmichthys molitrix) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


كنسانتره پروتئين ماهي (FPC) پودري است به رنگ شيري يا سفيد مايل به خاكستري ، با ارزش تغذيه‌اي فراوان كه در بسياري از كشورها به منظور مصارف انساني در شرايطي كاملاً  بهداشتي به طرق مختلف از انواع ماهيان خوراكي تهيه مي‌شود. درصد پروتئين اين فرآورده در مقايسه با ماهي اوليه بسيار بالاتر بوده و از لحاظ اسيدهاي آمينه ضروري نظير متيونين و ليزين و همچنين برخي مواد معدني نظير كلسيم و فسفر بسيار غني است. بنابراين افزودن مقادير كنترل شده FPC بعنوان يك مكمل پروتئيني با ارزش به غذاي روزمره انسان بويژه در رژيم غذايي افرادي كه دچار كمبود پروتئين هستند و از سوء تغذيه رنج مي‌برند نقش مؤثري در تأمين نيازهاي غذايي آنها ايفا كرده و موجبات سلامت جسمي ، فكري و نشاط مصرف كننده را فراهم مي‌سازد.  به منظور آگاهي از ويژگيهاي فيزيكوشيميايي و ميكروبي FPC توليد شده از ماهي كپور نقره‌اي ،‌مطابق روش هاي توصيه شده مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران آزمايش هاي مربوطه انجام پذيرفت. براين اساس جهت آزمايش هاي ميكروبي ابتدا از FPC توليدشده ، رقت سازي انجام و سپس  شمارش كلي مي …

این محصول “دانلود مقاله بررسي ويژگيهاي ميكروبي و فيزيكوشيميايي كنسانتره پروتئين ماهي ( FPC)‌ توليد شده از ماهي كپورنقره‌اي ( Hypophthalmichthys molitrix)  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

اشنايي با سیستم فایل Ntfs و معرفي ويژگي ها و امكانات به طور كامل

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، اشنايي با سیستم فایل Ntfs و معرفي ويژگي ها و امكانات به طور كامل ، این محصول" اشنايي با سیستم فایل Ntfs و معرفي ويژگي ها و امكانات به طور كامل "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *