خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله بررسی مفهوم کوانتوم وکاربرد آن در مدیریت

دانلود مقاله بررسی مفهوم کوانتوم وکاربرد آن در مدیریت

دانلود رایگان دانلود مقاله بررسی مفهوم کوانتوم وکاربرد آن در مدیریت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله بررسی مفهوم کوانتوم وکاربرد آن در مدیریت “را از yahoo-market دانلود نمایید.


این مقاله بصورت PDF و با موضوع بررسی مفهوم کوانتوم وکاربرد آن در مدیریت  انجام گرفته است.مقاله برای رشته مدیریت مناسب است و در ۱۵ صفحه می باشد. می توانید این مقاله را از پایین همین صفحه دانلود نمایید. چکیده مقاله شرایط متحول و متغیر حاکم بر سازمانها، افزایش رقابت، لزوم اثربخشی سازمانها و تمایل به یافتن پاسخ بر چرایی کم اثر شدن مهارت های سنتی مدیریت، نیاز به مطالعه پارادایم های جدید در این زمینه را آشکار می کند. امروزه مدیران بر این نکته واقفند که تنها عنصر ثابت معادلات عصر حاضر تغییر است. بسیاری از رهبران دانسته اند که ثبات در سازمانها، عقیده ای قدیمی و منسوخ است، مهارتهای سنتی مدیریت از قبیل برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت، رهبری و نظارت در جهان شتاب انگیز، دائماً متغیر و بسیار پیجیده سازمانهای قرن بیست و یکم ناکافی می نماید. علوم جدید مبتنی بر فیزیک کوانتوم و نظریه آشوب، پایه ای مفهومی برای مجموعه مهارتهای مدیریتی جدید، مجموعه مهارتهایی که مدیران را قادر می سازد که نه تنها تعارضی را از دیدگاه جدید بنگرند، بلکه به شیوه ای جدید به تعارض پاسخ دهند، فرا …

این محصول “دانلود مقاله بررسی مفهوم کوانتوم وکاربرد آن در مدیریت  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد سوفسطائیان ۱۱ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد سوفسطائیان 11 ص ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد سوفسطائیان 11 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *