خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله تأثیر بحران مالی جهان بر آفریقا

دانلود مقاله تأثیر بحران مالی جهان بر آفریقا

دانلود رایگان دانلود مقاله تأثیر بحران مالی جهان بر آفریقا ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله تأثیر بحران مالی جهان بر آفریقا “را از yahoo-market دانلود نمایید.


واشنگتن- هر چند تأثیر کامل بحران اقتصادی جهان بر توسعۀ آفریقا هنوز مشخص نشده، گروهی از کارشناسان توسعه و امور مالی آفریقا برای بحث دربارۀ بحران و ارائۀ توصیه ها به سیاستگذاران در نشست بهار صندوق بین المللی پول  و بانک جهانی ، در واشنگتن گردآمده اند. این نشست که به سبک شورای شهر در ۲۳ آوریل برگزار شد متشکل از تعداد زیادی جلسات کارشناسانه بود، از جمله جلسه ای با حضور جفری کریلا ، مدیر عامل ارشد شرکت حقوقی سوننشن نات و روزنتال ال ال پی ؛ کاترین کالمن ، رییس اتحاد تجارت، کمک و امنیت، وابسته به سازمان غیر دولتی بنیاد گلوبال ورکس ؛ و اوا باکونی ، رییس مشارکت و مناسبات اهدا کنندگان شرکت مالی بین المللی (IFC) وابسته به بانک جهانی. کریلا که سابقۀ کاری زیادی روی آفریقا و تجربیات گسترده ای در زمینۀ تجارت و تجارت کشاورزی در این قاره داشته است، گفت، “خبر خوب” درمورد آفریقا این است که این منطقه ح …

این محصول “دانلود مقاله تأثیر بحران مالی جهان بر آفریقا  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله کامل درباره اثبات لزوم امامت ۲۲ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله کامل درباره اثبات لزوم امامت 22 ص ، این محصول" دانلود مقاله کامل درباره اثبات لزوم امامت 22 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *