خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله تاثير استان خوزستان بر اقتصاد كشور ايران ( روش تحقیق )

دانلود مقاله تاثير استان خوزستان بر اقتصاد كشور ايران ( روش تحقیق )

دانلود رایگان دانلود مقاله تاثير استان خوزستان بر اقتصاد كشور ايران ( روش تحقیق ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله تاثير استان خوزستان بر اقتصاد كشور ايران ( روش تحقیق ) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  تعداد صفحات : ۳۳ صفحه        –       قالب بندی :  word                موضوع تحقيق در تاثير استان خوزشتان در تامين نيازهاي اقتصادي كشور   بيان مساله استان خوزستان يكي از مهم ترين استان هاي كشور به شمار مي رود مساحتي بالغ بر ۶۴۶۶۴ كيلومتر مربع بوده از سمت شمال و شمال شرق به مناطق لرستان و اصفهان و از شمال غربي به استان ايلام و از طرف شرق و جنوب شرقي به استان هاي چهار محال بختياري و كهگيلويه و بوير احمد و از سمت جنوب به خليج فارس و از غرب به كشور عراق محدود مي گردد. خوزستان اين سرزمين حاصلخيز ، صاف و هواي به علت وجود منابع عظيم بويژه نفت در جنوب شرق ان نيز به علت دارا بودن منبع سطحي مرغوب و وجود بنادر مهم دريايي كشور در ان از موقعيت خاصي برخوردار است . [۱] و از دير باز هميشه به عنوان يكي از مناطق آسيب پذير سرزمين پهناور و كهنسال كشور ايران محسوب مي شده است اين منطقه حدود  630  كيلومتر مرز مشترك خشكي و درياي دارد كه از اين مقدا …

این محصول “دانلود مقاله تاثير استان خوزستان بر اقتصاد كشور ايران ( روش تحقیق )  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی ۳۵ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی 35 ص ، این محصول" دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی 35 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *