خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله تاثير رفتار كاركنان بر ميزان رضايتمندي ارباب رجوع

دانلود مقاله تاثير رفتار كاركنان بر ميزان رضايتمندي ارباب رجوع

دانلود رایگان دانلود مقاله تاثير رفتار كاركنان بر ميزان رضايتمندي ارباب رجوع ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله تاثير رفتار كاركنان بر ميزان رضايتمندي ارباب رجوع “را از yahoo-market دانلود نمایید.


دانلود مقاله  تاثير رفتار كاركنان بر ميزان رضايتمندي ارباب رجوع ت ص ۱۰۷ فرمت ورد از ديدگاه سنتي، مشتري كسي است كه فرآورده هاي شركت را خريداري مي‌كند. در دنياي كسب و كار امروزي ديگر اين تعريف مورد قبول همگان نيست و مشتري را چنين تعريف مي‌كند: «مشتري كسي است كه سازمان مايل است با ارزشهايي كه مي آفريند بر رفتار وي تاثير گذارد». امروزه ارزش آفريني براي مشتري در جهت تاثيرگذاري بر رفتار وي از اهميت بالايي برخوردار شده است. منظور از ارزش آن چيزي است كه مشكلي از مشتري را حل و فصل مي كند و نيازي را برآورد مي سازد. اكنون كه در اقتصاد جهاني مشتريان بقاي شركت را رقم مي زند، ديگر شركتها نمي‌توانند به انتظارات و خواسته هاي مشتريان بي تفاوت باشند. آنها بايد همه فعاليتها و توانمنديهاي خود را متوجه رضايت مشتري كنند. چرا كه تنها منبع برگشت سرمايه مشتريان هستند. بنابراين، نخستين اصل در دنياي كسي كار امروزي ايجاد ارزشهاي مشتري پسند است. و تنها از طريق فرايندهاي شركت مي توان ارزشهاي مشتري پسند ايجاد كرد. به علاوه مشتريان داخلي نيز به اندازه مشتريان خارجي مهم هستند، زير …

این محصول “دانلود مقاله تاثير رفتار كاركنان بر ميزان رضايتمندي ارباب رجوع  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

کارگاه مهارتهای برنامه ریزی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، کارگاه مهارتهای برنامه ریزی ، این محصول" کارگاه مهارتهای برنامه ریزی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *