خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله تاریخچه و نحوه ی استفاده از صدا در کامپیوتر و وب‎

دانلود مقاله تاریخچه و نحوه ی استفاده از صدا در کامپیوتر و وب‎

دانلود رایگان دانلود مقاله تاریخچه و نحوه ی استفاده از صدا در کامپیوتر و وب‎ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله تاریخچه و نحوه ی استفاده از صدا در کامپیوتر و وب‎ “را از yahoo-market دانلود نمایید.


عنوان مقاله  :  تاریخچه و نحوه ی استفاده از صدا در کامپیوتر و وب‎ قالب بندی :  Word, PPT   شرح مختصر :    صدا چیزی نیست جز ارتعاش و لرزش هوا.تاریخچه صدا نشان می دهد  از قدیمی ترین  ابزارهای صوتی شاخ گاو بوده است که با رشد دانش بشر ابزار دیگری برای تولید صدا به کار گرفته شد مانند انواع طبلها و سازهای کوبه ای اما تاریخ ضبط و پخش صدا در جهان قدمت چندانی ندارد.بعد از چندیدن سال پس از ساختن ابزارهایی مانند گرامافون و ابزارهای مغناطیسی  ،کامپیوتر ها برای ضبط و پخش صدا وارد بازار شدند. نیاز به صدا وقتی در بین کاربران ایجاد شد که بازیهای کامپیوتری به بازار آمدن و همچنین با پیشرفت سیستم عامل ها و محیط های گرافیکی  صدا به یک جز مهم در استفاده از کامپیوتر تبدیل شد. اینجا بود که شرکتهای مختلف دست به کار شدند و ابزارهای جانبی مختلفی را برای تولید صدا در کامپیوترها طراحی کردند مانند کارت صوتی ،میکروفون  و اسپیکر و …. پس از ان با پیشرفت تکنولوژی در وب و نسخه های جدید مرورگرها که توانایی استفاده از مولتی مدیا را در اختیار ما می گ …

این محصول “دانلود مقاله تاریخچه و نحوه ی استفاده از صدا در کامپیوتر و وب‎  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق نگهداري از كامپيوتر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق نگهداري از كامپيوتر ، این محصول" دانلود تحقیق نگهداري از كامپيوتر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *