خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله تحليل الگوريتم شاخه و قيد موازي آسنكرون

دانلود مقاله تحليل الگوريتم شاخه و قيد موازي آسنكرون

دانلود رایگان دانلود مقاله تحليل الگوريتم شاخه و قيد موازي آسنكرون ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله تحليل الگوريتم شاخه و قيد موازي آسنكرون “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان:تحليل الگوريتم شاخه و قيد موازي آسنكرون فرمت فایل: word(قابل ویرایش) تعداد صفحات:۵۰ این مقاله در مورد تحليل الگوريتم شاخه و قيد موازي آسنكرون می باشد.  بخشی از تیترها به همراه مختصری از توضیحات مقاله تحليل الگوريتم شاخه و قيد موازي آسنكرون   – كامپيوترهاي موازي (Parallel computers):يكي از مدلهاي اصلي محاسبات Control drivenmodel است، در اين مدل كاربر بايد صريحاً ترتيب انجام عمليات را مشخص كند و آن دسته از عملياتي كه بايد به طور موازي اجرا شوند را تعيين كند. اين مدل مستقل از عناصر پردازش به صورت زير تقسيم‌بندي مي‌شود:دارد و توان انجام فقط يك عمل را در يك زمان دارد.- كامپيوترهاي MIMD، داراي چندين عنصر پردازشي هستند كه بطور موازي دستورالعمل‌هاي متفاوت را روي ديتاهاي متفاوت انجام مي‌دهند….(ادامه دارد ) ۷- پارامترهاي الگوريتمهاي شاخه و قيد موازي آسنكرون:ابتدا به تعاريف زير مي‌پردازيم:Knowledgebase: موجوديتي كه شامل دانش است. دانش توليد شده توسط پروسسهاي مختلف به اين موجوديت منتقل مي‌شود و يك پروسس از اين طريق به دانش مور …

این محصول “دانلود مقاله تحليل الگوريتم شاخه و قيد موازي آسنكرون  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تاريخچه ايي مختصر از منبر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تاريخچه ايي مختصر از منبر ، این محصول" تاريخچه ايي مختصر از منبر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *