خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله تنبیه بدنی کودکان و راه حل‏های جایگزین

دانلود مقاله تنبیه بدنی کودکان و راه حل‏های جایگزین

دانلود رایگان دانلود مقاله تنبیه بدنی کودکان و راه حل‏های جایگزین ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله تنبیه بدنی کودکان و راه حل‏های جایگزین “را از yahoo-market دانلود نمایید.


چنین والدین و مربیانی غافلند که اطاعت و انضباطی که از راه تنبیه حاصل شود،موجب اضمحلال و نابودی حس ابتکار کودک می‏گردد. نیروی کنجکاوی دیگر رشد نمی‏یابد. وقتی سخن از«تنبیه‏» به میان می‏آید، در اکثر ذهن‏ها، «انضباط‏» متبلور می‏شود و در نتیجه‏برخی تنبیه را با انضباط و اطاعت کورکورانه مترادف می‏دانند. بعضی افراد معتقدندکه انضباط در سایه اطاعت کورکورانه به دست می‏آید و منضبط کسی است که بدون اظهارنظری، دستور مافوق خود را اجرا نماید. کسانی که این گونه فکر می‏کنند، چند فرض‏را قبول کرده‏اند که: ۱) مافوق هیچ وقت اشتباه نمی‏کند و دستورهای او همیشه با صلاح و صواب همراه است. بنابراین، زیردستان بدون چون و چرا باید از وی اطاعت کنند; ۲) فرادی که تحت‏سرپرستی یک نفر قرار دارند، معمولا از لحاظ فهم و درک ضعیفند، روی این اصل، ص …

این محصول “دانلود مقاله تنبیه بدنی کودکان و راه حل‏های جایگزین  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق زندگينامه کار آفرین موفق بيل گيتس

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق زندگينامه کار آفرین موفق بيل گيتس ، این محصول" تحقیق زندگينامه کار آفرین موفق بيل گيتس "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *