سرخط خبرها
خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله توانمندسازی و اقشار آسیب پذیر

دانلود مقاله توانمندسازی و اقشار آسیب پذیر

دانلود رایگان دانلود مقاله توانمندسازی و اقشار آسیب پذیر ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله توانمندسازی و اقشار آسیب پذیر “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: توانمندسازی و اقشار آسیب پذیر فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۱۸ این مقاله درمورد توانمندسازی و اقشار آسیب پذیر می باشد. خلاصه آنچه در مقاله توانمندسازی و اقشار آسیب پذیر می خوانید :تبیین توانمندسازی زنان سرپرست خانوارپس از بیان مشکلات زنان سرپرست خانوار، حال باید دید چگونه می‌توان این زنان را توانمند ساخت تا عمده مشکلات آنها برطرف شود. توانمند‌سازی زنان سرپرست خانوار گام مهمی در ایجاد یک تغییر عادلانه در جهت افزایش رفاه آنان خواهد بود.توانمند‌سازی فرآیندی است که طی آن زنان قادر می‌شوند اتکا به نفس خود را افزایش دهند، حق مستقل برای انتخاب کسب کنند، خود را سازماندهی کنند و منابعی را کنترل نمایند. این مجموعه به آنها برای کاهش فقر، حذف فرودستی و تحولات بنیادی کمک خواهد کرد. اینچنین فرآیندی زنان فقیر را قادر می‌سازد که خودمختاری، کنترل و اعتماد به نفس کسب کنند و با احساس قدرت فردی و جمعی در کنار گروهی از زنان و مردان برای تفوق بر شرایط اجتماعی مسلط و تبعیض‌گرا اقدام کنند.بهتر است توانمندسازی زنان سرپرست خانوار از طریق …

این محصول “دانلود مقاله توانمندسازی و اقشار آسیب پذیر  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پروژه بررسي و مقايسه عزت نفس بين دانشجويان ورزشكار و غير ورزشكار پسر و دختر در دانشگاه آزاد اسلامى . doc

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پروژه بررسي و مقايسه عزت نفس بين دانشجويان ورزشكار و غير ورزشكار پسر و دختر در دانشگاه آزاد اسلامى . doc ، این محصول" پروژه بررسي و مقايسه عزت نفس بين دانشجويان ورزشكار و غير ورزشكار پسر و دختر در دانشگاه آزاد اسلامى . doc "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *