خانه / علوم پایه / دانلود مقاله رفتار شیشه خود تمیز کننده در فشار و اتمسفر سنتزی

دانلود مقاله رفتار شیشه خود تمیز کننده در فشار و اتمسفر سنتزی

دانلود رایگان دانلود مقاله رفتار شیشه خود تمیز کننده در فشار و اتمسفر سنتزی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله رفتار شیشه خود تمیز کننده در فشار و اتمسفر سنتزی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


در جهت تجزیه و تحلیل مکانیزم خود تمیز کنندگی شیشه پنجره ها پوشیده شده با  یک آزمایش در پاریس در زمینه فشردگی در یک جایگاه نمایش دهنده هدایت شد. دو شیشه صنعتی پوشیده با  هیدروفیلیک و یک شیشه معمولی (مرجع) در شرایط با سرپناه و بی سرپناه یا سقف دار و یا بی سقف برای تداوم زمان های مختلف در قرن مورد آزمایش قرار گرفته بودند. آزمایش در زیر سقف و با مطالعه پوشش آلوده شدن و کثیف شدن انجام شده و شرایط مکانیزم خود تمیز کنندگی را بدون اینکه تحت تاثیر عامل مزاحم ‌آب باران قرار گیرد سر می کرد. در مجموع ، فیلتر کردن درون هوا به فاصله تشخیص و تعیین ترکیب شیمیایی ذرات ریز منتقل شده از طریق طریق هوا انجام شده بود. اندازه گیریهای تجزیه و تحلیلی مواد ته نشین شده بر روی لایه شیشه ای که در معرض هوا بوده است. انجام شده تجزیه و تحلیل های مواد ته نشین شده بر روی شیشه و ذرات اتمسفری روی فیلترها در کل …

این محصول “دانلود مقاله رفتار شیشه خود تمیز کننده در فشار و اتمسفر سنتزی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

جزوه شیمی تجزیه دستگاهی دکتر مهران جوانبخت دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، جزوه شیمی تجزیه دستگاهی دکتر مهران جوانبخت دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، این محصول" جزوه شیمی تجزیه دستگاهی دکتر مهران جوانبخت دانشگاه صنعتی امیرکبیر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *