خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله شمع ماشين چه كاری را انجام می دهد

دانلود مقاله شمع ماشين چه كاری را انجام می دهد

دانلود رایگان دانلود مقاله شمع ماشين چه كاری را انجام می دهد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله شمع ماشين چه كاری را انجام می دهد “را از yahoo-market دانلود نمایید.


اولين عمل موثر شمع ماشين ، آتش زدن مخلوط هوا و سوخت در احتراق  داخلی موتور است. شمع ماشين بايد پالس الکتریکی  با ولتاژ بالا را همراه با ٢٥٠٠٠ ولت بصورت مكرر به داخل  محفظه  احتراق موتور  انتقال دهد. الكترودهای با دوام را از بين آنهايي  كه جريان  الکتریکی  را می توانند قوس داده  يا جرقه  بزنند  تا مخلوط هوا و سوخت  در سيلندر را محترق ، پيش بيني و تهيه كنند. تحت شرايط فشار  و حرارت شديد  آماده اند تا ميليونها  بار جرقه بزنند. ميزان عملكرد شمع ماشين همزمان  با افزايش توان  خروجی خودرو ، سخت تر و شديد تر می شود. ساختار شمع شمع‌ها بطور كلی از چندین بخش تشكيل شده‌اند:  بخش فلزی، عايق چينی، الكترودها ، واشرها، مهره سرشمع و پودرهوا بند  بخش فلزی يا بدنه:هر شمع دارای يك بخش فلزی است. بالای اي …

این محصول “دانلود مقاله شمع ماشين چه كاری را انجام می دهد  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا ، این محصول" دانلود مقاله انواع نانوکامپوزیت ها و کاربرد آنها در صنایع هوا و فضا "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *