سرخط خبرها
خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله شهيد مطهرى و ديدگاه‏هاى تربيتى

دانلود مقاله شهيد مطهرى و ديدگاه‏هاى تربيتى

دانلود رایگان دانلود مقاله شهيد مطهرى و ديدگاه‏هاى تربيتى ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله شهيد مطهرى و ديدگاه‏هاى تربيتى “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: شهيد مطهرى و ديدگاه‏هاى تربيتى فرمت فایل : word (قابل ویرایش) تعداد صفحات : ۵۶ این مقاله در مورد شهيد مطهرى و ديدگاه‏هاى تربيتى می باشد.   بخشی از تیترها به همراه مختصری از توضیحات هر تیتر از مقاله شهيد مطهرى و ديدگاه‏هاى تربيتىتربيت پذيرى انساناز نگاه استاد، قرآن، انسان را موجودى مى‏شناسد، مركب از بدن و روح كه هويت الهى دارد [۵] (و نفخت فيه من روحى) (حجر/ ۲۹) و اين روح، زاييده عنصر مادى وجود او است، (ثم أنشأناه خلقاً آخر) ولى نبايد در دامن مادر طبيعت محبوس بماند، بلكه بايد راه تكامل را بپيمايد و گرنه در (اسفل سافلين) كه چهره آن جهانى‏اش جهنم  …(ادامه دارد)   بعثت، و پرورش انسانشهيد مطهرى فلسفه بعثت را نيز در حوزه تربيت انسان جست وجو مى‏كند و در پى اين است كه ارتباط غيب را با انسان از طريق وحى بر مبناى نياز او به رشد و تكامل تحليل نمايد و اين مطلب را به عنوان يك واقعيت قرآنى و قابل مطالعه در سخنان خداوند مطرح مى‏كند:(رب، در قرآن گرچه برگرفته شده از (ربب) به معناى خداوندگارى است و نه (ربو) و (ربى) به معناى پرورش …

این محصول “دانلود مقاله شهيد مطهرى و ديدگاه‏هاى تربيتى  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پروژه بررسي و مقايسه عزت نفس بين دانشجويان ورزشكار و غير ورزشكار پسر و دختر در دانشگاه آزاد اسلامى . doc

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پروژه بررسي و مقايسه عزت نفس بين دانشجويان ورزشكار و غير ورزشكار پسر و دختر در دانشگاه آزاد اسلامى . doc ، این محصول" پروژه بررسي و مقايسه عزت نفس بين دانشجويان ورزشكار و غير ورزشكار پسر و دختر در دانشگاه آزاد اسلامى . doc "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *