خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله طراحي نظام پرداخت بر مبناي عملكرد

دانلود مقاله طراحي نظام پرداخت بر مبناي عملكرد

دانلود رایگان دانلود مقاله طراحي نظام پرداخت بر مبناي عملكرد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله طراحي نظام پرداخت بر مبناي عملكرد “را از yahoo-market دانلود نمایید.


اگر مديريت را فرايند بکارگيري موثر و بهينه منابع مادي و انساني براي دستيابي به اهداف سازماني بر اساس نظام ارزش حاکم تعريف نماييم ؛ مديريت منابع انساني بهره برداري از نيروي انساني براي نيل به اهداف سازماني بر اساس همان ارزشها خواهد بود . به عبارت ديگر مديريت منابع انساني ، جذب ، توسعه و حفظ نيروي کار شايسته و لايق جهت دستيابي به اهداف کلان و خرد سازماني مي باشد . عمده ترين وظايف اين شقه از مديريت را خبرگان فن چنين دانسته اند : برنامه ريزي سازماندهي هدايت و رهبري کنترل و ارزيابي   برنامه ريزي نيروي انساني ، طراحي روشي است که بوسيله آن روش سازمان از وضعيت فعلي به وضعيت مطلوب سير نمايد، لذا اين برنامه ريزي آلتي سازماني است جهت تحقق اهداف خرد و کلان سازماني . مزاياي برنامه ريزي نيروي انساني : کمک به سازمان جهت برآورد ميزان تقاضاي قواي انساني کمک به سازمان جهت پيش بيني عرضه نيروي …

این محصول “دانلود مقاله طراحي نظام پرداخت بر مبناي عملكرد  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت سهام عادي : تجزيه و تحليل و استراتژي ها – از کتاب جونز- ۱۷ و ۱۳ و ۵۱ اسلاید

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود پاورپوینت سهام عادي : تجزيه و تحليل و استراتژي ها - از کتاب جونز- 17 و 13 و 51 اسلاید ، این محصول" دانلود پاورپوینت سهام عادي : تجزيه و تحليل و استراتژي ها - از کتاب جونز- 17 و 13 و 51 اسلاید "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *